• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Plešatění má na svědomí hormon testosteron, respektive jeho nadbytek...

    Já si náhodou zakládám na tom, že jsem pokládán za nudného, suchopárného patrona, kterému před deseti lety sám majitel firmy osobně zakázal v práci přemýšlet. Takže škodím jinak :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: V divnosti. Já neplešatím :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já jsem z obliga, já jsem psychopat. :-D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Debata na téma kdo je a kdo už není normální je v klubu (prý) perverzní spisovatelky poměrně úsměvná :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    V plešatění?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, aspoň v tom člověk není sám :¨)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Srandičky, srandičky... A moje lebka je náhodou nádherně tvarovaná, ještě byste záviděli, kdybyste vyplešatěli. :D

    A Bob Svoboda je normálně regulérní blázen, tomu z těch knih hráblo už dávno. :) Jediný normální je asi Libor Marchlík (podotýkám, že mluvím o duševních nemocích, ne o povaze). :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Ale ne, ta deformace je od toho, jak coby dítě s ještě tvárnou lebkou upadl na hlavičku... :-) Teď je to vidět, ustupující vlasový porost je svinstvo.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ROBERT_PILCH: jj, potvrzuju: Pilch je prastenej... dokonce ma vzadu na hlave ples od toho jak ho prastili emzaci a ma ted tu hlavu celou deformovanou.... dokud mel jeste haro tak to skrejval.. ted uz to nejde... :o)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Náhodou Svoboda z Polarisu mi taky připadá normální, ale možná je to proto, že toho o něm moc nevím.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    TANAIS: Na pochlebovače jsem zvyklý. A já na rozdíl od něj vím, že kecá. :D

    ZOIDBERG: A nebyl bych výjimečný právě tím, že bych byl normální? (Což nejsem, takže v pohodě...)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TANAIS: Já vím, člověk si maluje narůžovo svou výjimečnost, a teď tohle :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: to od tebe není zrovna pěkné, takhle bezohledně naservírovat Robertovi, že je normální. :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: To už je dneska mainstream, hudba usedlých lidí středního věku. :D (A navíc sdílená záliba i se ZOIDBERGem :) )
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Akorát metal... :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    V daném kontextu a společnosti jsi naprosto průměrný a nudný jedinec :-) Žádné megalomanské plány, náboženské posedlosti, gamblerství, a jiné podivnůstky.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Kecáš, taky jsem docela dost exot. :D A být SF nakladatel je riziková profese - tolik fyzický i duševních chorob, úchylek a dalších úletů bys jenom těžko někde hledal. Vezmi si jednoho nakladatele po druhém, každý z nich je svým způsobem praštěný. :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To jsou tak jedna excentrička vedle druhé. Ale největší podivíni jsou tuzemští vydavatelé sci-fi, to exotika, kam se podíváš. Samozřejmě s výjimkou pana Pilcha mladšího :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já znám samý fantasistky :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SCHRAMM: :-) tak já jednu mainstreamovku napsala, ale nějak se mezi spisovatele nepočítám.
    Z mainstreamových spisovatelů znám osobně toho nejmainstreamovatějšího a on kráva není :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    TANAIS: Já asi ani neznám mainstreamové spisovatelky (ani spisovatele teda, abych byl genderově korektní ) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam