• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak, slibovala jsem ty rozhovory o autorském právu, tak tady je první.
    Rozhovor s Petrou Neomillnerovou: Autor knihy nemůže být živ ze slunečního svitu - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/clanky/rozhovor-s-petrou-neomillnerovou/
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Je mi to jasné, myslel jsem to jen jako srandu :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Smůla. :-) Chtěl jsem úryvky zveřejnit na stránkách, ale šlo o soukromou korespondenci a autor nedal souhlas se zveřejněním. Každopádně velmi těžce nesl jak dění v povídce, tak "morální vyznění" na konci. Na to prohlásil, že mám pokřivené, zvrácené vidění světa a měl bych se jít léčit, pokud se pamatuji dobře.

    Fakt je, že ta povídka měla být původně do antologie s tématem cynismus. Hecovali mě, abych v tomto smyslu pořádně přitlačil, no tak jsem poslechl. Možná až moc. :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Ten elaborát bych si rád přečetl :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Gratuluju! Já se teda dřív chystám na Dračici (co se JFK týče, tak dosud spíš jen paběrkuju), ale určitě zařadím do fronty :) Bohužel (pro Tebe), teď mám zas nějakej záchvat Krvavého pohraničí :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Tak směle do toho, jedna čtenářka prý u toho zvracela a další mi napsal dvoustránkový elaborát na téma "největší amorální hnus, co jsem kdy četl." Myslím, že kniha je k mání i elektronicky na Palmknihách za pajcku:

    Vyrovnání --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info//povidka/25161-jan-hlavka-vyrovnani
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No vidíš, to by se mi mohlo líbit :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Vím, na co jsi narážel. :-) Jen mě napadlo, že hlavně mou poslední ST věc provázely jisté ohlasy, které by se ti mohly líbit. :-D Třeba, že to je paranoidní, psychopatická úchylárna a jestli někdy vyjde, trekkies mě přijdou za úplňku oběsit.

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Nečetl. Mám? Já naražel na tu včerejší debatu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: V tom ohledu tě uklidním - není tam ani stopa. :-) Akorát jedna kocouří narážka na Star Wars.

    (Ehm... a četl jsi některé mé ST povídky?) :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Žambochův X-Hawk se mě dost líbil, rozhodně to bylo lepší než jeho poslední upířina. Hlavně když tam nebudeš mít žádný Star Trek. Doufám...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak, doufám, že se Alraune nebude zlobit, když si přihřeju trochu vlastní polívčičky - dnes mi vychází další kniha. Sice tam není žádný sex, ale jisté pikantnosti se najdou a tak by se možná ta kniha líbila i někomu ze zdejšího ctěného publika. :-)

    XB-1 » Jan Hlávka zaslechl Zpěv Lamie
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/jan-hlavka-zaslechl-zpev-lamie/
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Kdyby Petra měla doma nějaký šampus, tak ho asi již dávno vypila :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: No sakra :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    LEXIK: Nemůžu si pomoct ale chybí mi tam Jirka Kulhánků v tom výčtu :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: To šla Alraune jistě bouchnout šampus :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LEXIK: Hele, Alraune, překvápko - jsi lepší než Meyerová! :-)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Upíri. Od netvorov k hrdinom | TV a Filmy | kultura.sme.sk
    http://kultura.sme.sk/c/6267531/upiri-od-netvorov-k-hrdinom.html

    ...„Existuje celá plejáda upírskych ság, mnohé z nich sú staršie a kvalitnejšie, menej populárne, ale aj menej prvoplánové ako Twilight,“ tvrdí Malíček a uvádza mená autoriek: Anne Riceová, Lauren Hamiltonová, Charlaine Harrisová či Češka Petra Neomillnerová.....
    :)))
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    MOUNTBATTEN: tyjo, chtěla bych vidět něco, u čeho se ty červenáš! :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Ty jo, Nidžu a jeho další pokračování jsem četl snad před 15 lety. Mám je ještě doma ve skříni. Ale že bych se k němu chtěl vrátit, na to ani chuť nemám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam