• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Ano, tam bych fakt přišla s křížkem po funuse. To se mi dost líbilo na lupě, jak mi psali, abych někam vyvěsila zdarma své knihy, že to naláká čtenáře. Tak jsem jim napsala, že mé knihy jaksi už visí. Tak zas, že jsem je neměla věšet... já, že je vyvěsil někdo jiný... no a tak furt dál :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Ale ne vlastní, ty už upiratěné dávno jsou. Něco jiného.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: No ale pirátit si po večerech vlastní knihy - to tu ještě nebylo :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Přesně tak, pochopila jsi mě správně.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: :D Jo a Ferry mi nalinkuje ty jejich návody, že jo :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já to beru tak, že to máš jako koníčka, ale jsou i lepší způsoby trávení volného času. Nechceš si zkusit třeba výrobu e-booků? Já bych ti přihrál nějaký hezký sken :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Nedá :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Nemá to smysl, ale tobě to stejně nedá.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Řeč je stále o Lupě? Podle mě ne. Rozumní lidi vědí, s ostatníma se nemá cenu bavit, protože stejně neslyší
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    jsem zvyklá, ale stejně mám zas pocit, jako bych přeházela haldu hnoje. Má vůbec smysl argumentovat proti haldě nesmyslů?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Ne ne, žádný gang. Jen drobné přestupnictví ve chvílích, kdy jsou některé, jistě dobře míněné, zákony trošku... těsné. Třeba ten o domácí výrobě lih obsahujících nápojů, problémy zakopané pod záhonkem, problémy rostoucí na něm, i místní hajný by k tomu měl co říci - prostě klasický styl Jakuba Vandrovce.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Láhev kvalitní whisky, tipl bych si. Volitelně pak ovarové koleno - upečené, of course. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Jaký je členský poplatek ve tvém gangu?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Ó, ty lichotníku... Ale bohužel jsem v podstatě počestný, zákona dbalý občan. Tedy kromě notorického internetového pirátství a nějakých jiných drobností.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Me pardon, don Zoidberg Corleone! :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: A tak. Krádeže v malém mě nikdy nezajímaly :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Kdo mluví o dávání do oběhu? U mě by zůstaly :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    I zde si dovolím jednu reklamní vsuvku (a doufám, že mi za ni Petra nedá banána... :) )

    Zítra v 15:00 má Juraj Červenák autogramiádu v knihkupectví Krakatit. Afterparty bude probíhat od 18.15 v restauraci Irish Pub Martin's, Lublaňská 57/5, 120 00 Praha 2. Rezervace je překvapivě na jméno PILCH, kdybyste náhodou někdo dorazili dříve než já.

    Konec reklamní vsuvky. :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Vždy ve střehu :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Bacha, aby to nevzal jako návod. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam