• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Na "vaříme s celebritami" bych fakt byla ta pravá, nevařím nic, co vyžaduje víc, než půl hodiny času. :) Vařit mě fakt nebaví :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No. Až tě osloví nějaký prestižní společenský magazín, aby jsi jim dala recept do jejich rubriky "vaříme s celebritami", můžeš jim tam něco takovkého poskytnout.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Já vím, že je :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Hubnutí podle krevní skupin už tu je... ale ne takové, jaké máš na mysli ty :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Napíšu o hubnutí pro upírky :) HUbnutí podle krevních skupin :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Což mě oslím můstkem pěkně přivádí k tomu, že pokud chce Alraune psaním zbohatnout, musí se přeorientovat. Co se nám prodává nejvíce: Schůdková metoda hubnutí, Zhubněte jednou provždy, Jídlo jako životní styl, Poklady klasické české kuchyně... Samé žrádlo, nebo naopak hubnutí. Tak se domluv s panem nakladatelem a něco napiš :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Nějaké recepty na domácí miláčky jsem již kdysi umisťoval na stránky fandů Jakuba Vandrovce :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    pokud by nekdy Hlavka nebo Petra chteli obohatit kulinarske znalosti ctenaru ve svych knizkach take nejaka inspirace:
    Pes ham mnam
    http://magazlin.zln.cz/pes/index.htm
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: dej, copa nejses zvedava, co mistni prasata hloubavi premyslivi lide zfabuluji?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A ostatní dodají zbytek... hm... to mi připomíná jistou scénu z Quills, kde jistý markýz za pomoci publika podobně tvoří povídku. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jo, dám sem popis tundry :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: zkus příště nahodit nějaký zcela nevinný popis scenérie, schválně kam se to rozvine. I když to nesmí obsahovat stromy, ty už jsou kontaminované...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, není nad inspiraci. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Sakra, tady se to zas rozjelo. Chudák Kay :) Je to v podstatě cudnej voják.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ZOIDBERG: tak to me prave ta diskuse prestala bavit :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TANAIS: Dobře, je to o miminkách, hlavně žádné dvojsmysly.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Bavíme se tu o miminkách a světovém míru. Je to tu skoro jako na rodině.cz :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Já myslel ráži toho granátometu. Ten se nepřizpůsobí... plus ty drážky a hrany. Ale fuj, o čem se tu vůbec bavíme?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: mimina budou mít ráži tak 100 mm, ne? Teda pokud se počítá průměr.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Při typické ráži 30-40 milimetrů by to bylo OPRAVDU HODNĚ nafest :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam