• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: to jsem četla něco jiného - adept na šamana hledal učitele, našel sice nějaké falešné, kteří mu ubližovali, ale i pravé co ho učili a své umění neprodávali turistům a pak odešel hledat svou duši do tajgy. Pili jen záporáci. Kastrování soba si nepamatuju.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: jo to je ono. Ale jako vylozene slunickovy to IMO neni. Nic drsnyho, wtz, fanouskovstvi a romanticke videni Evenku nechybelo, ale IMo ne prehnane.
    Same kde lili, jak dlouho lili, hystericke opilecke vriskani, kdo ji chtel v touze s chlastem v krvi ojet, jak kastrovali soba zubama, ze konecne dovezli vodku..... :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: no já četla Modřínovou duši, nebo tak a byl to sluníčkový spisek.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: ja teda (cetla sem v srpnu,ten jeji cestovyblitiduse) mam pocit, ze nic jinyho, nez jak dlouho pili, kdo hystericky vriskal z chlastu, kdo dobnes flasku atp. o nich nepise:-))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: No právě že její popisy sibiřanů jsou výrazně romantičtější...
    Ale čistě teoreticky, třeba by to jejich sdružení mohlo mít jako hlavní cíl posílat na Sibiř čerstvé krmení, pro někoho alergického na alkohol v krvi.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: Myslis neco jako "Joska prines vodku. Pijeme. Prisla burjatka a zacla zpivat. Porad pijeme. Burjatka je opila a hystericky do nas mlati rukama a dozaduje se dalsi flasky. Prichazi Kay. Pije z nas." :-)))))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To je skoro jako u nás na zabijačce... Dostávám hlad, jen to vidím. Bohužel nemám čerstvé losí masíčko a vnitřnosti, ale nudné kuře.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A propos Sibiř a čerstvá sobí. Mimochodem - nemohli by tam sibiřtí upíři sežrat nějaké české hledače šamanů? Jen takové maličké cameo pro sluníčkovou Brzákovou a spol. ;-)
    Yamal As It Is | English Russia
    http://englishrussia.com/2012/03/11/yamal-as-it-is/

    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To radši horkou koňskou :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Taky mi to po ránu neudělalo dobře :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    VANEK: Je mi nějak nevolno :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    VANEK: Tak nevím, jestli to není vtip ve stylu mimáče :) Mě vařit nebaví, ale chuťové buňky mám :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Na "vaříme s celebritami" bych fakt byla ta pravá, nevařím nic, co vyžaduje víc, než půl hodiny času. :) Vařit mě fakt nebaví :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No. Až tě osloví nějaký prestižní společenský magazín, aby jsi jim dala recept do jejich rubriky "vaříme s celebritami", můžeš jim tam něco takovkého poskytnout.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Já vím, že je :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Hubnutí podle krevní skupin už tu je... ale ne takové, jaké máš na mysli ty :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Napíšu o hubnutí pro upírky :) HUbnutí podle krevních skupin :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Což mě oslím můstkem pěkně přivádí k tomu, že pokud chce Alraune psaním zbohatnout, musí se přeorientovat. Co se nám prodává nejvíce: Schůdková metoda hubnutí, Zhubněte jednou provždy, Jídlo jako životní styl, Poklady klasické české kuchyně... Samé žrádlo, nebo naopak hubnutí. Tak se domluv s panem nakladatelem a něco napiš :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Nějaké recepty na domácí miláčky jsem již kdysi umisťoval na stránky fandů Jakuba Vandrovce :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    pokud by nekdy Hlavka nebo Petra chteli obohatit kulinarske znalosti ctenaru ve svych knizkach take nejaka inspirace:
    Pes ham mnam
    http://magazlin.zln.cz/pes/index.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam