• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALRAUNE: Tak co my víme, jak to má Mgr. Doležalová Hrouzková z Institutu partnerských vztahů.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Já myslím, že je spousta lidí, kteří by za těhlech podmínek ten rozhovor o ex nějak přečkali :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Spíše zcestná.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    DWAY: Každopádně myšlenka, že kamarádka (úžasná, inteligentní a dlouhonohá), dělá orál zadanému hejhulovi, aby si s ní pak povídal o jejím bejvalým, je dost zábavná.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    DWAY: Život není takový, jak si ho malují redaktorky :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    ALRAUNE: Jo to je mozne, kazdopadne to slouzilo k prirovnani :) Pravda trochu sem nedomyslel ze by nekteri lidi nemuseli vedet o cem mluvim, takze sem to musel osvetlit :-D

    A pak jit za vsema kamaradkama jak si mohly dovolit neudelat mi jednostranny oral :-D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    DWAY: Taky jsem ten článek četla... to byl hodně odvážný myšlenkový pochod s tím orálem :) Jenže všechny tyhle "stalo se našim čtenářům" na idnes jsou imho z dílny redakce.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Zrovna v téhle knížce moc sexu není :) Každopádně ta recenze je problematická hlavně stylisticky, co jí chtěl básník říci jakž takž chápu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ZOIDBERG: No to bylo ve clanku kde chlap ma nejakou kamaradku a jeho stara na ni zarli, takze pani pisatelka vydedukovala ze mu ho borka preblafla aby si ho omotala kolem prstu, coz mi prislo podobne jako dedukce ze panu recenzentovi sla hlava kolem z kdo kde a s s kym a proto napsal recenzi tak jak ji napsal...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    DWAY: Možná by byl lepší oboustranný :o)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    DWAY: Co je dedukce? Že chlapi rádi orální sex? :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    SCHRAMM: Co to je za nazor? To je asi stejne jako vcera na idnesu:

    "Je možné, že Lenka ve své balící strategii poskytla Jirkovi jednostranně i orální sex, což je osvědčený trik, jak si muže omotat."

    Proste dedukce ktera prisla buh vi odkud... Recenzent napise recenzi tak jak ji napise, takze mu jde hlava kolem z toho kdo kde s kym a v kolik hodin????
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No co, lepší taková publicita, než žádná, ale osobně si myslím, že Petra už napsala lepší knihy.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Recenzentovi asi šla z toho kdo - s kým- kde - kolikrát - a jak hlava kolem :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Recenze je trochu zmateně napsaná :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Jinak recenzent očividně nemá rád upíry. Na jednu stranu se nedivím, ovšem k tomu se jako někdo, kdo ještě žádnou Tinu nečetl, těžko můžu vyjadřovat. Ovšem nesouhlasím s naznačeným negativním hodnocením Žáru krve. Jak mám psí zimu rád, Žár krve je pro mě ještě lepší kvůli tomu, jaký prostor dostává můj nevím jestli můžu říct oblíbenec (klasické nenávidím a miluji :)) Enno.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    VANEK: Přiznám se, že nevím, co tím chtěl básník říci :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    VANEK: Posunovač, to byla drážní elita. Sice nevzdělaná, ale s vysokým i příjmy. A chlastala se tam extraliga. :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    SCHRAMM: OK, vykopávám: "Petra Neomillnerová opět přesvědčila, že se dokáže stále posunovat, ale zároveň tím posunula laťku."
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: No, ke své hanbě se přiznávám, že jsem ji ještě nepřečetl, takže nemohu vznášet žádné návrhy (nehledě na to, že by to mohlo být právem chápáno jako drzost). A mimochodem, máš 2 000 příspěvek. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, do mé koncepce se to moc nehodí... Možná do Loty, kde jsou upíři rasa, ale do Tiny určitě ne.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Já toho měl v Zatmění hrozně moc. :-) V záchvatu entuziasmu jsme si tenkrát sepsal celé dějiny alternativní reality, kde upíři žijí pohromadě s lidmi. Akorát, že jsem přešvihl rozsah o polovinu a redakce JFK mi to hezky hodila na hlavu, takže z toho je nakonec v knize jen zlomek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam