• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já bych byl vlastně rád, kdyby to vypadalo třeba jako Práva krev - to by rozhodně neurazilo.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, proto se natáčí Tina, tam draci nejsou :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Lidi už jsou zmaškrcení zahraničními velkoprodukcemi. Vlastně nejen velkoprodukcemi, i třeba seriály na HBO vypadají velice slušně, jak je něco horší, tahá to za oči... Nemluvím o slavných průserech typu papírmašový drak ze Zaklínače :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jestli nebude dost peněz, tak se to nebude točit. Ale Bontonfilm má zájem, tak snad jo.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Tedy, samozřejmě doufám v nejlepší, ale jak slyším slova "český film", tak se preventivně otřepu. Zoidberg se bojí... Scénář může být dobrý, al bude na to dost peněz, aby to neypadalo blbě?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Učí se od Blesku...
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Mě baví to Topzinem neustále omílané slovo "exkluzivně". :) Mají ho všude...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Film o upírce Tině Salo ovládne kina asi v roce 2014, sex nebude chybět - FANZINE.cz
    http://fanzine.topzine.cz/film-o-upirce-tine-salo-ovladne-kina-asi-v-roce-2014-sex-nebude-chybet

    Těšme se! A vyzvídejme zákulisní klepy. :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    FERRYH: Bohužel, ani na jedno z toho se nechystám. :-) Dokonce ani ty mandle.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ja bych spis u del Petry doporucil kastracni nebo podvazovaci zakrok...
    to by pak byly ti knizky takove stylove.... :))
    mandle!! fuj... slabota... :))) a nestylove :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    VANEK: Nebo co třeba lobotomie? :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZOIDBERG: Tam uvedou člověka do stavu, že tři hodiny neučte; nebo jako že pak v rekonvalescenci? Taky je prý zdravé nechat si vytrhnout mandle...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Naštěstí ne. :-) Ale tak koncem měsíce k obvoďákovi pro léky, přinejhorším...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Nejdeš třeba na operaci slepého střeva? :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak, zubařský výkon proběhl a druhý díl Tiny přečten. :-) Řekl bych, že je o něco slabší, rozdíl od prvního mi příběh přišel předvídatelný a vedlejší linie s Dyrem nebo Darkem už situaci nezachrání. Na druhou stranu posílily jiné aspekty, hlavně psychologické prvky a humor – některé hlášky (kupírování ocasů...) jsou skutečně podařené. Rovněž „skandálnějších scén“ je o více, ale přesto pořád platí to, co u prvního dílu: Tina u mě nijak nevybočuje z průměru.

    Celkově oceňuji hlavně naprosto nulový „růžový nádech“ jakýchkoliv podobných teen upířin. V tomto dílu se sice jedna „životní láska“ podobného typu vyskytne – jenže uvidíme, jak by ve skutečném světě mohla po pár letech skončit. Pohled je to dosti nehezký a jen za tuto zápletku půl hvězdy nahoru.

    Celkově jsem stále spokojen a vbrzku vyrazím na třetí díl. Bohužel, k zubaři už nejdu, tak si budu muset najít jinou příležitost. :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Počítám, že spíše bude respektovaným členem upírské komunity soukromý zubař. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SCHRAMM: a kdyz vezmes, jak dlouho "zijou"! To musi bejt bolest! Ale ty pojistovny zdravotni, ty z nich musej mit slusnej vydelek! Ktera pojistovna existuje na svete nejdyl? Jako v ktery sou pojisteny!:-))))
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    MOUNTBATTEN: Vida, takže u upíři trpí na bolest chrupu? To je teda prekérka :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    DWAY: eh, tomu asi nerozumim:-)
    Bud pisem vpodstate to stejny (tj.,ze kdyz je dlouhodoba, ci nejista cekaci doba na vydani knihy v everzi, ze to ctenar vzda a, kdyz si nekoupi tistenou, stahne to z warezu), nebo nechapu, jak si to clovek stahne driv, nez to vyjde? Kdyz neni dostupna tistenam, nikdo to nenaskenuje a nevlozi na trance a v pripade preprintoveho vydani neni co resiot (neb tedy ekniha dostupna je)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Ne, to mi nějak uniklo. :-) Ale protože jsem mrkl na začátek a jsou tam nějací motorkáři, tak ti snad mají zuby v pořádku - dávno vyndavací.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam