• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    JVMLOK: Z toho, že nás ještě oblaží dalšími knihami? On je grafoman jak malovaný,to ví dávno všichni...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    vida. tak jeste dejcha. musel jsem si ho s nekym splist. Ted me jima hruza... :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SCHRAMM: lol
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ja od PN treba jeste nic necet, ale Sheala mi to furt vrele doporucuje :) momentalne si ulitam na J. Červeňákovi a R. Fabianovi
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    JVMLOK: http://www.daemon.cz/autor/25/goodkind-terry a http://www.daemon.cz/kniha/17417/goodkind-terry--ozubi-reguly (zajímavý je, že už je to nějakej pátek venku a nikde žádná recenze. Asi nikdo nemá odvahu :))
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    JVMLOK: V pohodě. Za to si může umělkyně sama. Její stávající knihy už jsou probraný od A až do Z a do září teda není co dělat. Pořád lepší než v auditku o Kulhánkovi, kde se dokola točí debaty o tom která je nejlepší a která nejhorší Kulhánkova kniha :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ale srry, takhle v patek mozna spatny auditko :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SCHRAMM: ja myslel ze uz je mrtvej. A nedopsal.... prave priklad toho ze autor kterej ma na zacatku dobrej napad na trilogii zacne smrdet plesnivinou v okamziku, kdy se zacne az moc rad poslouchat. a pak je z toho 5x2 knihy a jeste se teprv rozjizdi. jinak souhlas, cca 1-4 dil Mece pravdy se docela daly, pak uz to byl strmy pad do sracek...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: Souhlas. Dělámi si z toho sice srandu (doufám), ale je jasný, že je lepší, když mají věci ten čas, který je jim třeba. Na druhou stranu je záhodno dát občas umělcům najevo, že upřímný zájem o jejich práci u fanoušků je :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    JVMLOK: Goodkind tu svou slátaninu dopsal, ne? Resp. natahuje žvejkačku dál, nedávno vyšlo Ozubí reguly či jak, uvedené slovy nový příběh o Richardovi a Kahlan. Přitom první tři čtyři knihy Meče pravdy se mi fakt líbily... Narozdíl třeba od Jordana.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Já už víc motivovaný být nemůžu. :) Udělal jsem všechno, aby Tina byla co nejdřív. A nechci na Petru moc tlačit, protože čím víc dotíráš na múzy, tím je to s nimi horší. I Petra dělá co může, věř mi. :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SCHRAMM: viz Goodkind. Gemmel. a doufam ze to nebude moc pokracovat. Zrovna u Gemmela me to setsakrametsky mrzelo, byl to buh heroic fantasy :p
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Já myslím, že chudák Robert je v tom docela nevinně. A Petra taky. To je ty múzy jsou nějaký líný :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Už nevím, jak vás dva motivovat. Co kdybych slíbil, že si novou Tinu KOUPÍM (největší uznání, kterého se můžete dočkat)?
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: Čili nazpíváme metalovou verzi Please, Petra, write like a wind...? :D
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SCHRAMM: Čort znajet...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Ale zas na nás myslí, takže je to hezky fázuje. Moire na září, Tina na říjen... Ehm... Bude Tina na říjen? :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    JVMLOK: Toho bych se nebál. I kdyby, tak to dopadne jako s Jordanem a někdo to dopíše. Celkem i souhlasím s názory, že by bylo fajn, kdyby to byl třeba Abercrombie. Případně možná Abraham.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Mezilidské vztahy, kurvení se... Dyk řikám, Martin :) No a navíc to teď čte každej :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: ano, vlastně to má dvě fáze, nejdřív dopsat a pak proškrtat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam