• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Tak mi dneska dorazila Rudovlasá. Už po letmém prolistování musím ale vyseknout poklonu vizuální stránce knihy! Jak špicová minimalistická, leč o to atmosferičtější obálka, tak vnitří úprava, včetně mapky. Mňamka! Kam se hrabe ta hrůza "zdobící" Nakažené (ale o mě je známo, že se mi většinou Krásného práce nelíbí - z poslední doby snad jen brokilonská sbírka JWP byla super).
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Nečtu :) Taky jsem to ještě nestačil zhodnotit. Na druhou stranu, u mě lepší než Doušek věčnosti. A Smrt u Archanděla opět lepší než Past na medvěda. Teď jsem objednal Vlky Sudet, tak jsem zvědav, jestli trend bude pokračovat (o psu a Carevně nemluvě) :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak jsem se konečně dostal k napsání komentáře na "Past na medvěda." A ano - byl jsem zlý, tak mě moc nebijte.

    Past na medvěda / Tina Salo (3) / komentáře --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info/kniha/10341-past-na-medveda/komentare#zalozky
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    A křtíme ji v rámci mejdanu ku příležitosti otevření galerie v nových prostorech v Karlově ul. č. 25 v Praze :-)

    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ZOIDBERG: knizni neandrtalec... :)))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Nedobře na věc pohlížíš...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    FERRYH: A podříznul si pod svýma čtenářskýma požitkama větev? :)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    kde by vyvoj ebooku byl nebyt prave ebook-piratstva? v pr***i! jeste nejmene 20-30 let... :))
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    SCHRAMM: vdecnost e-ctenarstva a pocit zes pomohl vyvoji zas jednoho odvetvi budoucnosti.. :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Dobrej pocit.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: E-booky? A co bych z toho měl? :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Aha, ty jsi ještě mladý a nadšený, že píšeš recenze. To už mě přešlo. Zkus něco užitečného a konstruktivního, čím přispěješ k obecnému blahu, třeba tvorba pirátských e-booků není špatná :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Já stejně zkusím uhnat recenzák :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Kdyby jsi bydlel blíže, máš to s 25% slevou, ale takhle...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Tal já se schválně ozvu :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Je to tady, dnes nám příjde Rudovlasá. Zítra k dostání u všech dobrých knhikupců - nebo alespoň u těch, kteří berou zboží od renomovaných distribucí.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: To je v pohodě. Ode mně to bylo jen konstatování, jsem s tou situací smířenej, že holt sem ty knihy dorazí později. Labyrint zas dává celkem zajímavý slevy, takže se to vyplatí. Kdyby potřeboval mít knihu v den vyjití, čtu ebooky :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SCHRAMM: No, Valhalla je Perseus, a tam spolupráce trochu drhne na úrovni barterů a obchodů mezi distribučními společnosti. Není to nic, co bych mohl ovlivnit. Zmiňovaný Kosmas je fakt divný, protože jejich distribuce to dostala v den, kdy to vyšlo - a v množství, které si objednali. Usuzuji na nějaký vnitřní bordel, do kterého (bohužel pět) nemám co mluvit. Knihkupectví Labyrint neznám a bohužel nevím, kdo za ním stojí...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Nikoliv, místní SFF knihkupectví. Byť tedy nevím, co znamená typ Seqoy.

    ROBERT_PILCH: Hradec Králové. Konkrétně tu máme tyto:
    http://www.knihkupectvivalhalla.cz/ (obecně o něco lepší, oproti Kosmasu mají tak týden zpoždění, ale to asi bude tím, že si pro knihy jezdí sami či co. Soudím dle informací typu "Ještě to nemáme, ale kolega jede ve čtvrtek do Prahy, takže v pátek, nejdýl v pondělí to tu bude." A většinou fakt je. Naposledy jsem ale i třeba na Kotletu nebo Kroniky železného druida čekal celkem dlouho. Teď tu máme nově i pobočku Neoluxoru, ale já stejně radši podporuju "žánrový obchody"

    A pak http://www.knihylabyrint.cz/
    K Drescherovi konkrétně tady (čili to ještě není skladem) http://www.knihylabyrint.cz/fantasy/1503/jeden-z-deviti---alex-drescher-120364.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam