• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: Jako by submisivní chlapi neměli svou hrdost, že jo :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Názor z jedné recenze: "Jakožto zástupci mužského pohlaví se mi některé momenty četly opravdu těžko. Desmond je na můj vkus příliš submisivní, a kdyby měl v sobě aspoň trochu hrdosti, poslal by Moire už dávno do háje." Pobavilo :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Já hlavně doufám, že se odstřel mladých starých mládenců nerozšíří i do jiných redakcí :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nezapomínej, že Tomáš je stejně starý jako můj brácha, mám praxi :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Teda opravdu mě pobavilo v Pevnosti to okénko Život redakce. Představa jak se ženská část redakce snaží udat tu mužskou... To je k pokukání a přitom děsivý zároveň :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: To by měla jistě radost. No, vTanci s carevnou moc ne, možná časem.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Tak jsem si dal Gothel jako tapetu do mobilu. Jestli já nebudu romantik... :) Což mě vede k otázce: nedostane výhledově tchýně nějaký větší prostor?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TANAIS: dobra, at se dari galerii (a Petriny knizce)....

    ...ja nakonec sla do postele, sem nezdrave tuberijne znejici:-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    SCHRAMM: Na druhou stranu, byl by to asi skutečně raritní kousek - když by to oklamalo i nakladatele :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Už jsem se leknul, že mám doma nějakou fan-fiction a la Cesta krve III :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Šestá. Sladká, Doušek, Hon, Archanděl a Vlci sudet. A Caarevna.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Ehm, tak jsem si - hnán jakýmsi vnitřním puzením - rozkliknul ediční plán Brokilonu, abych se podíval kam že se nám posunul nebo neposunul Tanec s carevnou - a koukám, není on na obálce renonc? Jakže PÁTÁ kniha ze série Tina Salo?

    http://www.brokilon.cz/_upload/images/59-Tanec-s-carevnou.jpg
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    SCHRAMM: Vlky Sudet ještě furt nemám..dobrý tip.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Tak mi dneska dorazila Rudovlasá. Už po letmém prolistování musím ale vyseknout poklonu vizuální stránce knihy! Jak špicová minimalistická, leč o to atmosferičtější obálka, tak vnitří úprava, včetně mapky. Mňamka! Kam se hrabe ta hrůza "zdobící" Nakažené (ale o mě je známo, že se mi většinou Krásného práce nelíbí - z poslední doby snad jen brokilonská sbírka JWP byla super).
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Nečtu :) Taky jsem to ještě nestačil zhodnotit. Na druhou stranu, u mě lepší než Doušek věčnosti. A Smrt u Archanděla opět lepší než Past na medvěda. Teď jsem objednal Vlky Sudet, tak jsem zvědav, jestli trend bude pokračovat (o psu a Carevně nemluvě) :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak jsem se konečně dostal k napsání komentáře na "Past na medvěda." A ano - byl jsem zlý, tak mě moc nebijte.

    Past na medvěda / Tina Salo (3) / komentáře --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi
    http://www.legie.info/kniha/10341-past-na-medveda/komentare#zalozky
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    A křtíme ji v rámci mejdanu ku příležitosti otevření galerie v nových prostorech v Karlově ul. č. 25 v Praze :-)

    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam