• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ďuro byl vždycky gore dost :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Wow... Splatter... Kulhánek se třese :D Btw. teď jsem se dostal k jedné álfské scéně, která by se v Tině tedy neztratila. Ďuro překvapil :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: No, to nevím, jestli bychom se s ďurem nepozabíjeli, my nejsme tihle pároví autoři :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Při četbě Zlata Arkony mě tak napadlo, jaké by to asi bylo, kdyby silné pevnostní duo Neomillnerová - Červenák spojili síly a přiblížili čtenářům co to ten Dyre v tom 9. století na pobřeží Baltu (nebo jinde) prováděl... :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A sakra. Kde je Dr. Venkmen, když ho člověk potřebuje...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    On žádný takový místa nemá, je to duch. V tom je právě ten problém. Je duch a sere ho to.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Vezmi to hákem - strejdu do onoho místa... :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    no, když to vezmu hákem....
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: A pořád třicet normo do konce? :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tinu se pokouší znásilnit její strejda.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Už jsem viděla, linkovala na FB i komentovala :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Rudovlasá: Cesta čarodějky – Petra Neomillnerová | Josef Šrámek | FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://fantasyplanet.cz/clanek/rudovlasa-cesta-carodejky-petra-neomillnerova
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: No,Desmond volit nemusí. A pokud jde o nevěru, imho je spíš přehnaně žárlivej, nebo prostě moc ješitnej :) A koneckonců, odchází od Moire pořád, jen se vždycky zas vrátí :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Jo, zkušenost je nesdělitelná. Člověk si zvykne i na šibenici, natož pak na pohlednou, byť náladovou, zrzavou čarodějnici.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Nechápu proč volit nutně jedno nebo druhé :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já se obecně domnívám, že odsudky Desmonda plynou hlavně z věku recenzentů, :) Sex je pro děcka, chlapi si vypijou :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Jedna věc je hrdost a druhá, co se ti líbí, že jo.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Něco málo k submisivitě:

    Comics. Often dirty.
    http://www.oglaf.com/submission/
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: Jako by submisivní chlapi neměli svou hrdost, že jo :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Názor z jedné recenze: "Jakožto zástupci mužského pohlaví se mi některé momenty četly opravdu těžko. Desmond je na můj vkus příliš submisivní, a kdyby měl v sobě aspoň trochu hrdosti, poslal by Moire už dávno do háje." Pobavilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam