• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Budeš extravagantní jako obyčejně?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Hm, vypadá to, že bude rozhovor do MFD, to jsem vždycky chtěla :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, když zapojíš fantasii :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MOUNTBATTEN: Amélie přistála doma, ještě ji v sobotu nechat podepsat. Přečtu si ji cestou do Brna. Doufám, že obsah bude vyhovovat mým zvrhlým očekáváním.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: jojo, takze to pro ni uz bude asi out;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Zamilovávačky tam nejsou.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Mne se libej ty obrazky, jac si asi Amelii koupim pro sebe:-)

    Zvazuju teda jeste pritelove dceri, jenze ty je 15, jestli pribeh o 12ti lety holce nebude pro ni, uz z predpojeti devcete s cerstvou obcankou, moc detskej..... tak pred rokem sem ji pujcila Tinu, rikala, ze se ji to libi, ale domu si knizku nevzala...tak nevim;-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Nevidím v tom zásadní problém, pokud je optimalizované pro nejběžnější čtečky.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Jo mě taky napadlo PDF. Akorát že ten formát nemám rád.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Ale už je to řešitelné. V nejhorším formátem PDF optimalizovaným na velikost běžných čteček.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Já ti nevím, mě se zdá, že čtečky kvanta ilustrací nepobírají vůbec dobře.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LEXIK: Už byste si mohli zvyknout, že u Brokilonu vychází elektronická kniha zároveň s tištěnou, někdy dokonce ještě o pár dní dřív. :) U nové Tiny tomu nebude jinak.

    ZOIDBERG: To mi došlo. Když jsem to psal, ťukal jsem text jednou rukou a v druhé jsem držel obrovskou ceduli "SARCASM". :D

    ALRAUNE: Jenomže dneska už e-booky s ilustracemi nejsou vůbec žádný problém. Jenom je otázka, jak se k tomu postaví Albatros...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Roberte, Tina bude elektronicky ke koupi, ne? Amelie asi těžko, je to dětská kniha, bez ilustrací ztrácí smysl.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Amélie a tma | Albatrosmedia.cz
    http://www.albatrosmedia.cz/amelie-a-tma.html
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Každopádně by bylo dobré vědět, zdali bude spolu s "papírem" zároveň ke koupi i epub/mobi u PalmKnih / Kosmasu / eRedings ... :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Ale ona pracuje tam kde já, tak by to vědět mohla :-) Však jsem jí to vysvětlil. Hlavně že je zájem.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Vysvětli jí, prosím, jak funguje knižní byznys, když to neví, ano? :D

    BORGDOG: Ne. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Gratulace. Kolegyně v práci se mě hned zeptala, jestli to Pilch vydá do vánoc :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: A já prudit můžu? :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LEXIK: Nedělal bych to. :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Takže teď můžem začít prudit pana Pilcha, jo ..?!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam