• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BORGDOG: ...modifikace: Dyre ve sprše s Kayem? :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LEXIK: Dyre by ji nezabil, to prostě gentleman neudělá, zabít vlastní dceru. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LEXIK: Myslíš jako střihnout to podle klasiky - smrt, pak sen a Dyre ve sprše? :-)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ALRAUNE: Fajnové bylo, když právě ve "vlcích" byla velká část knihy psaná pouze z pohledu Kaye, takže pokud by nějaká další kniha byla psaná z pohledu Dyreho ... proč ne? Tina se může jenom mihnout, případně umřít jenom jako ... ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Víc než Kay? To bych se divil. :-) Btw., musím už koupit na Palmknihách ty Vlky Sudet...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Víš, kolik má fanynek? :)
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Já nevím... Smrtí Dyreho by to ztratilo šťávu. A smrtí Tiny...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Usmířit nebo oddělat. Já bych byl pro to druhé, ale proti gustu... :-)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    To je fakt šílený ... !!! Dostupnost eknihy od okamžiku, kdy se o ní dozvím (díky LANCi) ... k nahrání do čtečky z Palmknih byla 55 vteřin včetně platby. Kua.. jak má člověk ušetřit a rozvážit si investici, když to funguje tak snadno!!!
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Njn, jak jsem říkal - bičovat distribuci :) Dělám si legraci, je jasný, že nelze chtít zázraky. Doufám, že v polovině příštího týdne už to bude. Akorát jsem zvědav, co dovezou dřív (a co teda začnu číst), jestli Tinu nebo Mega hustej nářez :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Tak taky čti, ne? :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Závist :D Každej čte, jen já ne... :) A za chvíli určitě dojde na spoilery.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Copak, copak?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Dominikánů, ty františkáne. Františkánům bych to neudělala :)

    Tenhle díl je prostě přechodový, po pravdě, vařit dál konflit mezi Tinou a otcem už nebylo únosné, jednoou se usmířit museli.
    LANC
    LANC --- ---
    Hmmm... Koukám, že se tu tak týden, 14 dní neukážu :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    LEXIK: Já byl cekem spokojený, řemeslo nebudu hodnotit, to má Petra zvládnuté a pořád se zlepšuje. Očekávání, která jsem do své oblíbené brakové série vkládal, byla splněna, ale zdálo se mi, že to Tina už má moc zmáknuté - se svým otcem je už jedna ruka a schází tam nějaký pořádný nepřítel - dějová line s těmi rádoby lovci upírů od františkánů nebyla podle mě pořádně využitá, žádná pořádná zápletka, žádné napětí, jen je prostě Tina nakonec nudně vykydlila. Měl jsem dojem, že tam je jen pro zaplácnutí místa jako vata, a přitom těch možností, které nabízela.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LEXIK: Mně se to líbilo. V první polovině především jemná práce se slovy, měl jsem pocit, že Petra perlila víc než obvykle. A v druhé polovině se mi naopak hodně líbilo to, co knize ostatní vyčítají - Rusko a vývoj postav.
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Opět se mi potvrdilo, že není dobré mít přehnané očekávání. Po prvním přečtení nemohu dost dobře tvrdit, že bych byl nadšený podobně, jako u předchozích dílů. No, nechávám to teď pár dnů uležet a dám si "repete" ... třeba si to ještě "sedne" :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Schválně kdy nám to dá k prodeji. Tipuju tak za měsíc.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Náhodou, řekl bych že není proč... Distribuuje to od včerejška. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam