• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    Hmmm... Koukám, že se tu tak týden, 14 dní neukážu :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    LEXIK: Já byl cekem spokojený, řemeslo nebudu hodnotit, to má Petra zvládnuté a pořád se zlepšuje. Očekávání, která jsem do své oblíbené brakové série vkládal, byla splněna, ale zdálo se mi, že to Tina už má moc zmáknuté - se svým otcem je už jedna ruka a schází tam nějaký pořádný nepřítel - dějová line s těmi rádoby lovci upírů od františkánů nebyla podle mě pořádně využitá, žádná pořádná zápletka, žádné napětí, jen je prostě Tina nakonec nudně vykydlila. Měl jsem dojem, že tam je jen pro zaplácnutí místa jako vata, a přitom těch možností, které nabízela.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LEXIK: Mně se to líbilo. V první polovině především jemná práce se slovy, měl jsem pocit, že Petra perlila víc než obvykle. A v druhé polovině se mi naopak hodně líbilo to, co knize ostatní vyčítají - Rusko a vývoj postav.
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Opět se mi potvrdilo, že není dobré mít přehnané očekávání. Po prvním přečtení nemohu dost dobře tvrdit, že bych byl nadšený podobně, jako u předchozích dílů. No, nechávám to teď pár dnů uležet a dám si "repete" ... třeba si to ještě "sedne" :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Schválně kdy nám to dá k prodeji. Tipuju tak za měsíc.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Náhodou, řekl bych že není proč... Distribuuje to od včerejška. :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To je zas téma... bičovat Pavlovskýho. Asi zavolám Janě Jůzlový, ona už to obstará :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    LANC: Bičovat Pavlovského? Vynikající nápad, sám mám na to chuť v průměru tak dvakrát za každý pracovní týden.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Povídej! Přeháněj! :-)
    LANC
    LANC --- ---
    ROBERT_PILCH: ALRAUNE:

    Skvělé! Vřelé díky! Tak teď jen usilovně bičovat distribuci :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    jenže znáš čtenáře :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: ...a přitom jsem akorát skládal knihy...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Roberte, takhle to tady nemůžeš napsat, teď to vypadá, jako že jsem tě bičovala :D
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LANC: Moje záda říkají, že to je pravda...
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    LANC: je, vzdyt ebook je venku v prodeji vic jak tejden... :))
    LANC
    LANC --- ---
    Je to pravda? Je to pravda? Je to pravda? :)

    Tanec s carevnou - Detail knihy | Daemon.cz
    http://www.daemon.cz/kniha/19063/neomillnerova-petra--tanec-s-carevnou
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Je jich tu hodně a čaroděje napadne, že Antje musela hodně nenávidět. Jistě, některé jedy jsou určené k vyhlazení vrásek, jiné k vyhánění plodů, ale pak je tady hodně substancí určených jen k zabíjení. Mysleli jsem, že prodává afrodisiaka, napadne Desmonda a hořce se usměje, dokonce i Moire, zkušená, podezíravá Moire, které bylo Antje líto, ale ona prodávala nejspíš i jiné věci. Lecjaká šlechtická manželka potřebuje namíchat manželovi, lecjaká milenka si potřebuje pojistit věrnost milence těžkou nemocí jeho ženy. Tomu Antje rozuměla, to znala, zažívala to sama často. Šlechtičtí milenci se oženili a ji odbyli náhrdelníkem, čaroděje časem začala zajímat moc víc než Antjiny vnady, pro takové jako Rabe byla vždycky jen děvka.
    Tohohle se Moire bála tenkrát, když odešla do Grabsteinu, dojde Desmondovi a ten si v s náhlým studem uvědomí, že mu to doteď nedošlo. Tohle mohla být i její cesta. Postele, afrodisiaka, a později, až jí nakazí zášť, jedy.
    Desmond klouže dlaněmi po auře tyglíků a baněk, hledá, do které Antje s jinými substancemi nalila i svůj hněv na Rabeho a Moire. Lahviček je tu hodně, a ta správná mezi nimi ani být nemusí, ale Desmond hledá a naslouchá a nad křivulemi slyší i Antjiny myšlenky, její vzpomínky. Jen jeden dobrej chlap, a nic z toho nemuselo být, zaklepe Desmond další z fiol. Jenže my, čarodějové, vesměs nejsme dobří chlapi.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Ale těm nebude vadit Tina na uložto. ;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Ty máš na to schopnější odborníky :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A co já? :-D Já nepiju!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam