• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Laktační liga v Suntjeho podání:

    „Jdeme na to?“
    Polknu. Aivar je obvykle rázný, ale čekala jsem o trochu víc ohledů. Jsem pitomá.
    „Jo, jen promluvím s Rudym a můžeme ji vypakovat.“
    „Těším se,“ Suntje se zjevil jako duch.
    „Že mi rozříznou břicho?“
    „To taky,“ zašklebí se. „Mimochodem, kojné druidka sehnala dvě. Mateřský mlíko chutná divně.“
    „Ochutnals?“ Desmond je znechucený, Aivar se směje.
    „Co by ne?“
    „Podívám se na ně pak.“ Představuju si vyděšené mladé ženské, se kterými o kojení děcka jedná zabijácký albín a jsem na pochybách, jestli leknutím o mlíko nepřišly. Pak převáží vědomí povinnosti, odšourám se k mohutnému dubu, opřu se o něj zády a pokusím se najít Rudyarda.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BORGDOG: no, vzhledem k tomu, ze situace "zvedni zadek, nemuzu se do tebe dostat" byva v harlekvinech popsana tak na tri stranky, tak myslim, ze nudou:-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Nudou nebo smíchem, když to porovná s originálem? :-) Připomíná mi to Klingonského Hamleta. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: presne tak, jeden odstavec tvuj prepsat temito slovy. Jak to hned nabobtna a (a clovek pak nudou u cteni umre:-))) )
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Žádný "zvedni zadek, nemůžu se do tebe dostat", ale spirála rozkoše :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: To by bylo úchylný :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: po diskusi na jistym facebuku mne napadla husta fanfikce: popsat splynuti par tvych milacku jazykem typicke cervene knihovny. Aneb opus na Torgeho zilnaty penis za pomoci sameho och, proklate sexy, hrisne bozsky a aaach :-)))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Hry na bolest - Petra Neomillnerová - Palmknihy.cz
    http://www.palmknihy.cz/web/kniha/hry-na-bolest-5345.htm

    Erotika na léto. Tedy, sm erotika, aby si někdo nestěžoval.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já zrovna dneska dostal autorák. :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: v srpnu budu moct napsat "já taky" :-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ALIQUPISO: Já jsem si ji kupovala ze začátku, pak šla kvalita rapidně dolů, tak jsem to kupovat přestala a jak to s ní vypadá teď netuším ...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALIQUPISO: ctu, obcas, moc casopisy nectu, protoze mi dlouho nevydrzi, ctu rychle, je to pro me za hodne penez malo muziky :) Takze pokud uz njakej casak, tak prave Pevnost.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já ho píšu, takže jsem ho občas nucená i číst :)
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    Tak jsem si minulý týden poprvé koupila časopis Pevnost a netušila jsem, že je tak nabušený zajímavými tématy. Od teď si ho budu kupovat pravidelně. Čtete Pevnost?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    MOUNTBATTEN: To mě u těch Romistů/hráčů na hoboj (dvoukombinace!),případně supervisorů tvorby perel typu "Postavení lesbické ženy v komunitě hráčů World of Warcraft" FAKT překvapuje ,)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: prace je z Karlovky, takze neni;-)
    (Karlovka nema moc chut k zverejnovani fulltextu svych VSKP)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Knihovníci, to jsou páni :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: a když zadáš jméno autorky, či práce do https://theses.cz/ tak tam není evidovaná?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: nekdy je ma prace vyhodou, ja se stazenim fulltextu problem jaksi nemam;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: Práci mám, ale link ne, leda můžu soukromě zaslat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam