• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To ani nevím, že mi v noci cajdá a kouše lidi, budu si s ním muset vážně promluvit :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALIQUPISO: no to je dobry zamilovala, ja sem dneska v noci byla kousnuta Tinou, a nasledne jeji upiri "potomce".
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    MOUNTBATTEN: Právě proto je to fantasy, abychom se odpoutaly od reality, kde jsou ženy často jen křehoučké nebo ranařky.
    TANAIS: Mně se náhodou postava Loty a Tiny líbí i když je megadrsně schopná, úplně jsem se do nich zamilovala a nemusela bych číst o nikom jiném.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Jasně, že má koníčky... miluje svůj Mercedes, rád spí, rád si zaloví... to je koníčků až dost. Třeba já ani tolik koníčků nemám :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Co? Kay má koníčky? To mi uniklo a to jsem četl všechno. Vím o jednom jenom. Teda pokud není tím druhým sama Tina :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Problém je, že v sérii, která má tolik dílů a musí mít nějaké zvraty, prostě musí docházet k vývoji a mít hrdinku čím dál neschopnější a neschponější by taky šlo, ale byl by to dost problém :) Zrovna tak i s Kayem... čtenářům připadá neschopnej, ale ve skutečnosti je to čím dál tím chlapštější chlap. :) Normální chlápek, co má rád svou ženskou, co jde raděj pryč, když má jeho žena pms a nehádá se s matkou a trhlým tchánem. Není mu šestnáct a má svůj klid a svoje koníčky :D Ono to prostě v tolika dílech fakt nejde udržet.

    Teď píšu Moire a třetí díl už je tak depresivní, že kdyby byl čtvrtej, nepřežije ho nikdo :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Mně teda ty ranařky, co jsou na první pohled křehký, docela zase vaděj. Nebo vaděj - jsou na mě trochu moc disneyovský :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Hehe ta recenze je skutecne vtipna a hodne ohnuta:-) Ve stylu "chci ji srovnat se Stmivanim, tam je postava vedlejsi osoby, co chce hrdinku, tak v Tine najdu postavu, co by tomu jakztakz mohla odpovidat a je fuk,ze tato osoba ma jinou dejovou roli".

    Ale chapu to nazvani hrdinky megahustodrsnou, ac v Sladke jako krev mi Tina tolik neprisla, v dalsich uz jo, je to "syndrom Anity Blake" (zpocatku okrajovy prcek, co dokaze vykydlit i vampejra z paleolitu. Mam rada silne zeny, mam rada, kdyz jsou na prvni dojem spise krehke, nez ranarky, ale vetsina hrdinek po case takhle skonci, jako megahusty kydlerky a mne to prijde blby. Priznavam,ze soucasna Tina mne uz pekne sere, jak je megadrsna-schopna:-)) )
    Blake sem cetla, asi taky prvni tri dily (v jakychze je sama erotika? Da se to koupit, elektronicka?:-))) ), nevim, esli driv, nez Tinu a syndrom te huste hrdinky mne tam vytacel dostatecne:-))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Aha, tak k tomu jsem se ani nepropracoval. :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    já to nečetla
    a nevadí mi to :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: V prvním díle ještě žádný olizování nebylo :) To přišlo pak.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ta recenze je úplně mimo. Z Anity Blakeové jsem přečetl první díl a stačilo mi. Nevadlo mi olizování různých částí těla, ale postavy s IQ 80, hlavní hrdinka včetně.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MILLY: kup si srpnovou Pevnost, dočteš se o Tině víc :)

    (švestičky ze zahrádky :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: to víš, veterán... voni to rádi vohýbaj, aby to někoho zajímalo :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MILLY: Jinak, recenzi jsem četla už dávno. No, musel to trochu přiohnout, aby se to dalo srovnávat :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MILLY:

    "...Aby naučil hlavní hrdinku poslušnosti, její otec jí opakovaně znásilní milence. Hlavní hrdinku to ničemu nenaučí, ale hlavní hrdina je najednou poslušnější než kdy dřív..."
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tedy, moc dlouhý popisy olizování šourku :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: No, četla jsem asi první tři díly... na mě už pak bylo moc olizování šourku :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Petra je známej plagiátor Sapkowskyho a Blekový. Oba autory záměrně a nenápadně vykradla. Ale protože boží mlýny melou pomalu a jistě, nakonec jí na to čtenáři přišli a sláva je v čudu.

    Mimochodem, Petro, už si tu Blakeovou aspoň četla? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Bože... co ten člověk četl? A co u toho čtení kouřil?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam