• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ta recenze je úplně mimo. Z Anity Blakeové jsem přečetl první díl a stačilo mi. Nevadlo mi olizování různých částí těla, ale postavy s IQ 80, hlavní hrdinka včetně.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MILLY: kup si srpnovou Pevnost, dočteš se o Tině víc :)

    (švestičky ze zahrádky :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: to víš, veterán... voni to rádi vohýbaj, aby to někoho zajímalo :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MILLY: Jinak, recenzi jsem četla už dávno. No, musel to trochu přiohnout, aby se to dalo srovnávat :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MILLY:

    "...Aby naučil hlavní hrdinku poslušnosti, její otec jí opakovaně znásilní milence. Hlavní hrdinku to ničemu nenaučí, ale hlavní hrdina je najednou poslušnější než kdy dřív..."
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tedy, moc dlouhý popisy olizování šourku :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: No, četla jsem asi první tři díly... na mě už pak bylo moc olizování šourku :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Petra je známej plagiátor Sapkowskyho a Blekový. Oba autory záměrně a nenápadně vykradla. Ale protože boží mlýny melou pomalu a jistě, nakonec jí na to čtenáři přišli a sláva je v čudu.

    Mimochodem, Petro, už si tu Blakeovou aspoň četla? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Bože... co ten člověk četl? A co u toho čtení kouřil?
    MILLY
    MILLY --- ---
    Ahoj, přináším vám recenzi od Hintzua z roku 2009 na Tvou knihu "Sladká jako krev", Alraune. ;-) (srovnání se Stmíváním)
    Snad si ji, kdo jste ji ještě nečetli, užijete aspoň jako já. 8-)

    Sladká jako Stmívání - Zápisník veterána
    http://hintzu.otaku.cz/recenze/sladka-jako-stmivani

    Já si tu knížku snad někde seženu k přečtení.. :-D (asi obě teda zatím, v rámci vzdělávání se)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Laktační liga v Suntjeho podání:

    „Jdeme na to?“
    Polknu. Aivar je obvykle rázný, ale čekala jsem o trochu víc ohledů. Jsem pitomá.
    „Jo, jen promluvím s Rudym a můžeme ji vypakovat.“
    „Těším se,“ Suntje se zjevil jako duch.
    „Že mi rozříznou břicho?“
    „To taky,“ zašklebí se. „Mimochodem, kojné druidka sehnala dvě. Mateřský mlíko chutná divně.“
    „Ochutnals?“ Desmond je znechucený, Aivar se směje.
    „Co by ne?“
    „Podívám se na ně pak.“ Představuju si vyděšené mladé ženské, se kterými o kojení děcka jedná zabijácký albín a jsem na pochybách, jestli leknutím o mlíko nepřišly. Pak převáží vědomí povinnosti, odšourám se k mohutnému dubu, opřu se o něj zády a pokusím se najít Rudyarda.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BORGDOG: no, vzhledem k tomu, ze situace "zvedni zadek, nemuzu se do tebe dostat" byva v harlekvinech popsana tak na tri stranky, tak myslim, ze nudou:-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Nudou nebo smíchem, když to porovná s originálem? :-) Připomíná mi to Klingonského Hamleta. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: presne tak, jeden odstavec tvuj prepsat temito slovy. Jak to hned nabobtna a (a clovek pak nudou u cteni umre:-))) )
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Žádný "zvedni zadek, nemůžu se do tebe dostat", ale spirála rozkoše :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: To by bylo úchylný :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: po diskusi na jistym facebuku mne napadla husta fanfikce: popsat splynuti par tvych milacku jazykem typicke cervene knihovny. Aneb opus na Torgeho zilnaty penis za pomoci sameho och, proklate sexy, hrisne bozsky a aaach :-)))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Hry na bolest - Petra Neomillnerová - Palmknihy.cz
    http://www.palmknihy.cz/web/kniha/hry-na-bolest-5345.htm

    Erotika na léto. Tedy, sm erotika, aby si někdo nestěžoval.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já zrovna dneska dostal autorák. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam