• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Já mám u Bakkera pocit, že až moc zúročuje to nedokončené studium filozofie. Když něco nechápu u Eriksona, cítím v tom záměr. Když něco nechápu u něj, uvažuji, jestli to vůbec záměr má. Například u prvního dílu ta ústřední myšlenka "toho, co přichází první." Kellhusovy schopnosti se pochopit dají, je to prostě kombinace dokonale zvládnuté psychologie, pozorování lidí a kapka telepatických schopností. Ovšem ta filozofie Logosu za tím už je přesně ten případ popsaný výše.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: achamian je uzasny emo roku :))
    je fakt, ze za neco stal jen sarcellus a prave kellhus - uz kvuli nemu to jeste za to stoji cist :) me nastesti ani ten bakker nenudil :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Mně přišel nudný svět, otravný fňukající čaroděj a filozofující Bakker. Když filozofuje Erikson, přiměje mě zpravidla k zamyšlení. Když filozofuje Bakker, přiměje mě akorát k zívání a počítání stran do konce.
    ROMI
    ROMI --- ---
    me ten bakker moc nenadchnul, nejak se nedokazu dostat pres druhou knizku, je to nejaky moc pomaly, me zajima jenom, jak se to vyvrbi a co kellhus dokaze vsechno, jinak me postavy moc nebavej
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Já nevydržel a po MKP 8 jsem začal rovnou prach snů. I když vím, že čekání na konec bude dlouhé. Pak holt začnu doplňovat resty.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: ja to stihla prave v pauze mezi malazy :) stejne tak Cernou legii :) jinak bych se k tomu taky nedostala :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Já ještě nečetl ani Válečného proroka.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: vyborne, nejsem jedina! uz se zacinam citit tak trochu trapne, jak musim kazdemu na potkani rikat, jak je ten steven uzasnej, jak kvuli nemu nemuzu psat, jak jsem predtim s napetim ocekavala dalsi knihu...

    ale dalsi bezvyznamny plus ma autor za to, ze zminil Tisicerou myslenku :) tu musim taky precist...po eriksonovi:)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Koukám... to ani já.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Ale teda v komentářích už s ním ve všem nesouhlasím.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Nemusíme dodávat, jen podepsat. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Já to četla. My, co jsme tady, k tomu asi nemusíme nic moc dodávat. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Četli jste už tohle? :-)

    A nepřeháněj to voni s tím Eriksonem? | Boris Hokr | FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://www.fantasyplanet.cz/clanek/a-neprehanej-to-voni-s-tim-eriksonem
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: No, přidání na seznam ještě neříká nic o tom, kdy se k tomu dostanu, ale případně pak vědět dám.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: dej pak vedet :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Ženské jsou různé, to se nedá generalizovat. :) Ale dík, přiťuknu to do seznamu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: no me se libilo skoro vsechno, ale nejvic asi ty veci tuknuty fantastikou jako Imagika a Utkany svet a potom Velke a tajne show s Everville, ale ty uz jsou trochu specificky, mam rad i ty horrorovy veci :) proste mi sednul hodne za mlada. Zkus Imagiku, chci to pujcit jedny mlady kamosce, tak by me zajimalo,jestli to zaujme zenskou vubec :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: A co konkrétně?
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: tak ho zkus, to neni fantasy :) az na par veci, ale rozhodne jinejch nez klasicky :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Ne. Já toho ještě nečetla... ale popravdě řečeno se v poslední době cítím - ze zřejmých důvodů - trošku přefantasovaná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam