• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: Chtělo by to vymyslet nějakou zkratku chodbami. :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Já vím, nemohla jsem si pomoct :D
    Docela mě mrzí to stěhování, taky jsem doufala, že ještě přijedou. No, není všem dnům konec, třeba se ještě zadaří - doufám!
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: Myslím, že jeho krajíc chleba by nesouhlasil. :)

    Ale vážně, myslím, že tohle téma tady už proběhlo a podobná tvrzení na to nemají moc vliv. :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Ale on nekouše, fakt ne! :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Mám to podobně. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Závidím. :-) I když nevím, jestli bych sebral kuráž na něco podobného. :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: jsem tedka fakt rada, ze jsem se odvazila jit onehda do talpressu, kdyz byla autogramiada a mohla jsem si se Stevenem aspon potrast rukou :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Je to škoda. Tak nějak jsem s tím taky počítal a těšil se. No, aspoň mám "Wurms of Blearmouth." :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: I z Kanady se dá přijet... ale pokud je zrovna uprostřed stěhování, tak chápu. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: achjo, to je velka skoda :((
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Bohužel zřejmě nebude. Steven Erikson se prý stěhuje z Anglie zpátky do Kanady. Takže asi nic... :-(
    IDLE
    IDLE --- ---
    Co ten slibovaný MalazCon s Eriksonem? To už dlouho nikdo nezmínil, přitom už by to pomalu mohlo být na pořadu dne. Tedy aspoň podle původních plánů.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: musej to stihnout vydat do 13.12. to jedu na 5 tejdnu pryc, tak doufam, ze tam budu mit co cist, jinak budu nastvanej :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Konecne je to na strankach a tim padem jiste, ze Chromy buh k jezisku bude :))

    Steven Erikson - CHROMÝ BŮH | Nakladatelství Talpress
    http://www.talpress.cz/chystame/steven-erikson-chromy-buh/

    a dneska jsem v busu cetla pad Itkoviana a malem me to zase rozbrecelo O_o pak jsem omylem koukla na nejaky dalsi spolucestujici a mam podezreni, ze se meho vyrazu docela lekli :))
    HEBORIK
    HEBORIK --- ---
    SID311: :-D
    HATOR
    HATOR --- ---
    ROMI: Já pevně doufám, obvykle to bývá začátkem prosince, protože pak je problém s dodávkami.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HATOR: bude to do13.12.? to jedu na mesic pryc, tak abych mel co cist na dovce :)
    SID311
    SID311 --- ---
    HEBORIK: No, jistě, je to hloupé. Ale třeba taková "Vratiplachta", to by bylo jméno!
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: Pravdu díš, tyhlety malý kulatý předměty jsou pod mou rozlišovací schopností :)
    Vida, Indie - až budu potřebovat rady, protože se konečně rozhodnu tam jet, aspoň vím, na koho se obrátit :))
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: myslim, ze spis cizrnova :) jsem tedka mesic v ty Indii stravila, bylo to na kazdym rohu, tak me to docela pobavilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam