• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    To znám, akorát poloviček čte Malaz. :) (Teda teďka nečte, ale počítám, že se k tomu vrátí.)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: bohužel, je to tak :) teď akorát zjišťuju, jak mi z hlavy mizej detaily z Písně ledu a ohně. Momentálně to čte přítel, vždycky za mnou přijde a "Víš, jak tam byl ten a ten...." a já mám v hlavě duto :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Stejně se to nedá udržet v hlavě zdaleka všechno. Kdykoliv v nějaké diskusi někdo něco začne probírat, tak si říkám, "hm, něco takového tam dost možná proběhlo", ale detaily si nevybavím. A to jsem jich většinu už četla dvakrát.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: nojo, ale i tak jsem zvědavá, co všechno se mi z těch dalších dílů vypařilo z hlavy :) a po desítce zase 4. díl :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Asi by bylo divnější ho číst před nimi. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak konečně mám v prackách Chromého boha, číst ho po Vzpomínkách ledu bude asi zajimavý :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    pobavilo :))

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Aha. No, tak teď jsme komplet. :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: jenze tohle uz tu bylo ;)) vim, ze je ta ukazka starsiho data, ale link se tady v klubu zatim neobjevil ;)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jsi mírně pozadu. :-)

    Proč číst Malazskou Knihu padlých... (čtenářské PR)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/proc-cist-malazskou-knihu-padlych/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    tady to jeste neni? :)

    XB-1 » Už i k nám brzy vtrhne Eriksonův Chromý bůh! (ukázka)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/uz-i-k-nam-brzy-vtrhne-eriksonuv-chromy-buh/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SID311: ja byla za Noc nozu docela rada, minimalne uz jen proto, ze prozradila neco vic o Tayschrenovi :) a byly to velmi zajimave informace :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ach jo, vy máte všichni neférovou výhodu...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    BORGDOG: Jak píše SID311: , RotCG a Stonewielder jsou solidní...OST mě sralo. Neskutečně. Tak zabitej potenciál.
    IDLE
    IDLE --- ---
    SID311: U Gardy mi přišlo, že měla slabší místa. Chvílemi mě bavila a chvílemi jsem se spíš prokousávala. A mám dojem, že mě tam víc rušilo přepínání mezi jednotlivými liniemi.
    SID311
    SID311 --- ---
    BORGDOG: Noc nožů byla slabá, ale Return of the Crimson Guard a Stonewielder se mi líbily docela dost. Orb, Scepter, Throne byl ale zase slabší, to je pravda.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ULRIK: Bohužel mě to nepřekvapuje. Mně i v Noci nožů nejvíc bavily pasáže vysvětlující, co napsal Erikson, než to, co psal Esselmont, a to není dobrá známka.
    IDLE
    IDLE --- ---
    ULRIK: Já u ICE skončila zatím u Return of the Crimson Guard, ale mezery mám i u SE, sakra. :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak zrovna Esselmonta bych jim necpal. Pokud bude Blood and Bone stejně mizerný jako OST, tak jeho další román už ne v hardcoveru do sbírky a kdoví, jestli vůbec....no dobře, přečtu to, ale jako špatně napsanou encyklopedii.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Pomalu zase začínám chápat tu paniku začínajících čtenářů, kolik toho mají před sebou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam