• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Ja sem se ted asi po pul roce k tomu zase vratil (po TtH me presla chut na chvili) a zas me to bavi, akorat si vetsinu postav nevybavuju, pripadne si nepamatuju, jak se dostaly tam, kam se dostaly.
    Vzdycky premejslim, jestli je to nekdo novej, nebo jestli to, co aktualne ctu, navazuje na neco, co bylo v predchozich 8 knizkach.
    Aktualne treba nevim, kdo k sakru je Banaschar a jestli uz tam byl nekdy predtim, ale mam pocit, ze jo, musim si ho vygooglit :P
    IDLE
    IDLE --- ---
    Šíří se to jako nákaza. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Sice si koupil mariňáky, ale to počká :)) a nikdo mi k Vánocům nenadělil zbytek Abercrombieho, takže mám taky jasnej program :))
    A kámošovi se zatim Malaz líbí, takže mám asi další oběť :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: A to je správný přístup. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: Já sem teďka první díl půjčila spolubydlovi, ale jen co muž dočte Tanec s draky, povinně začne s malazem, už je to dohodnutý :))
    IDLE
    IDLE --- ---
    To znám, akorát poloviček čte Malaz. :) (Teda teďka nečte, ale počítám, že se k tomu vrátí.)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: bohužel, je to tak :) teď akorát zjišťuju, jak mi z hlavy mizej detaily z Písně ledu a ohně. Momentálně to čte přítel, vždycky za mnou přijde a "Víš, jak tam byl ten a ten...." a já mám v hlavě duto :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Stejně se to nedá udržet v hlavě zdaleka všechno. Kdykoliv v nějaké diskusi někdo něco začne probírat, tak si říkám, "hm, něco takového tam dost možná proběhlo", ale detaily si nevybavím. A to jsem jich většinu už četla dvakrát.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: nojo, ale i tak jsem zvědavá, co všechno se mi z těch dalších dílů vypařilo z hlavy :) a po desítce zase 4. díl :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Asi by bylo divnější ho číst před nimi. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak konečně mám v prackách Chromého boha, číst ho po Vzpomínkách ledu bude asi zajimavý :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    pobavilo :))

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Aha. No, tak teď jsme komplet. :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: jenze tohle uz tu bylo ;)) vim, ze je ta ukazka starsiho data, ale link se tady v klubu zatim neobjevil ;)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jsi mírně pozadu. :-)

    Proč číst Malazskou Knihu padlých... (čtenářské PR)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/proc-cist-malazskou-knihu-padlych/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    tady to jeste neni? :)

    XB-1 » Už i k nám brzy vtrhne Eriksonův Chromý bůh! (ukázka)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/uz-i-k-nam-brzy-vtrhne-eriksonuv-chromy-buh/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SID311: ja byla za Noc nozu docela rada, minimalne uz jen proto, ze prozradila neco vic o Tayschrenovi :) a byly to velmi zajimave informace :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ach jo, vy máte všichni neférovou výhodu...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    BORGDOG: Jak píše SID311: , RotCG a Stonewielder jsou solidní...OST mě sralo. Neskutečně. Tak zabitej potenciál.
    IDLE
    IDLE --- ---
    SID311: U Gardy mi přišlo, že měla slabší místa. Chvílemi mě bavila a chvílemi jsem se spíš prokousávala. A mám dojem, že mě tam víc rušilo přepínání mezi jednotlivými liniemi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam