• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Jestli jo, tak o tom nevím, ale skvělá zpráva!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HATOR:
    IDLE: Tak se přiznejte - kdo tu má nějakého známého Čistého? :-)

    http://janhlavka.cz/?p=610
    HATOR
    HATOR --- ---
    BORGDOG: Pošli adresu, nějaký ten špendlíček by se našel. FA můžeme zkusit vzývat - akorát bych se trochu bála, aby se tu nezabydleli. I když na druhou stranu ... :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: No, nějaké to rozsouzení bych někdy uvítal. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: To už je fakt hodné blízkého seznámení s… no, třeba s nějakým Forkrul Assailem.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Nevím. A ne, neposlal.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Ten lump ještě nic neposlal? Kteří vaši nepřátelé ho mají podmázlého?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Jestli chceš, dám ti jméno autora obálky, který může za to, že ještě není, abys mohl vytáhnout ze šuplíku voodoo panenku se špendlíky.
    HATOR
    HATOR --- ---
    EZECHIAS: Mně se docela líbí Hearne s tím Železným druidem. Má to tu výhodu, že jsou jednotlivý knížky ukončený. A je tam mluvicí vlkodav :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: a pro me nic nemas? kdyby ti aspon vysla knizka :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    EZECHIAS: Zkus Bakkera. Princ ničeho. Mě to tedy moc nenadchlo, ale třeba na tom budeš líp. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    EZECHIAS: cetl asi tak pred 10ti lety, tenkrat me to vcelku bavilo, i kdyz to bylo strasne ukecany a zensky hrdinky byly totalni pyce a neco se poradne delo vlastne jen na konci kazde knihy, jinak to bylo takovy chozeni, ale tenkrat me to bavilo a jedny z prvnich knizek, co jsem cetl v aj, zkus to a uvidis. Spousta dobrejch napadu tam bylo, i kdyz hlavne se porad cestovalo :)
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    A ja prileju vodu na mlyn s podobnym dotazem. Cetl jste nekdo The Wheel of Time? Po Malazu me to docela laka, protoze to nebude cteni na tyden...
    ROMI
    ROMI --- ---
    doporucte mi nejakou poradnou knizku, nejak mi dosly napady, co cist ;) uz jsem asi vsechno dobry precetl ;) neco s poradnym pribehem
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOR: Forkrul Assailové už to mají za sebou. :-) A musíš si vybrat zdravý azath.
    MOR
    MOR --- ---
    Zase bych nerad dopadl jako Konývka...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOR: Neriskoval bych to a porozhlédl se po nějakém útulném azatském domu. Tam budeš mít spoustu času.
    MOR
    MOR --- ---
    Dovolí mi Mistr Kápě po smrti číst ? ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jen klid, ono to zas zmizí. Pokračování se už nikdo nedožije. :-D
    IDLE
    IDLE --- ---
    Co nám to tu vzniklo? Vzpomínky ledu a ohně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam