• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    EZECHIAS: Já to četla a dobré to je. Trochu mě zklamalo, že tam jsou Tiste takoví "normální", a trochu mi nesedí, jak pracuje s věkem (vzhledem k dlouhověkosti), ale celkově se mi to líbilo a těším se na další. Akorát si to pak budu muset asi zase osvěžit. :)
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Lidicky, nedavno jsem se zase v obchode probiral knizkama a koukal jsem na Forge of Darkness. Uz jste nekdo cetl? Nejake hodnoceni?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Na korekturách té knihy jsme s idle makali jak lederší dlužníci, o Daně K. vůbec nemluvě. :-) Nevěřil jsem, že to stihnou a už pomalu začínal nadávat, ale beru zpět - stihli! :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Je to tady! letos budu mít asi pěkné Vánoce

    Ian C. Esslemont - NÁVRAT RUDÉ GARDY | Nakladatelství Talpress
    http://www.talpress.cz/chystame/ian-c-esslemont-navrat-rude-gardy/
    HATOR
    HATOR --- ---
    SCHRAMM: Hned jak začneš psát malazské, je choroba definitivně nevyléčitelná :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Tak jsem se asi taky nakazil virem malaziánské chřipky. Vypadá to navíc, že je to těžce léčitelná nemoc, pacienti prý odmítají spolupracovat s lékaři :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    BORGDOG: kdyby jenom uši!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Tebe tipuju, že se ti bude nejvíc líbit druhá povídka. :-) Uřezané uši, 3x Briv a kuchař je poeta. :-D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Tak to jsem zvědav :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Potoky krve byla první věc, co jsem od Eriksona četl, a zkraje se mi celkem "protáčely panenky." :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Nevydržel jsem... A po pár prvních stranách oceňuju Eriksonovu obrazotvornost. Sice čtu leccos dvakrát, abych nejen vnímal tu atmosféru, ale taky se soustředil na děj, leč nijak mi to neva. A to nenech se odradit... To už tak nějak beru, že k Eriksonovi patří, za tu dobu, co koketuju s myšlenkou seznámit se s ním. Přijde mi, že je to hlavní doporučení všech novým čtenářům :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Ta první povídka působí trochu zmateně, nenech se odradit. :-) Zlepší se to.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Potoky krve jsou doma a uvidíme tedy jak se bude nákaze dařit... :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Mjolnir nebudí Spící bohyni. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: bych na ni vytahl svuj Mjolnir :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Ano, to by byla rána kladivem Caladana Chmura. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: tam se ztrati vsechno jsi chtela napsat :) nechtel bych tou tvoji kabelkou dostat pres hlavu pote, co bych te obtezoval v metru :D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    HITOMI: Však já se ke čtení dostanu taky jen v MHD, ale jezdím 30 minut do práce, takže se to dá. Je pravda, že některé pasáže si musím přečíst víckrát, ale nejhorší je pro mě vždycky začátek, než se dostanu do děje.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ROMI: mam damskou kabelku, tam se vejde vsecko ;)
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: to bude urcite minikabelka :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam