• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HATOR: HITOMI: ULRIK:
    asi jsem nějakej cíťa, ale mně byl velice sympatickej, až mě dojímal, Itkovian.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HATOR: ty mas porad nejakej problem holka :D
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: to je samozřejmě tvoje právo :D
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    HATOR: I beg to differ...:)
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Ale ty jsou všichni hrozně nudný :D
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    HATOR: Toc, Dassem, Trull, Onrack, Fiddler, Tool, Murillio, Brys, Kuru Kan, Spinnock...můžem tu bejt dlouho :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: já vím, oblíbených mám ještě mnohem víc :D tihle mi skutečně přijdou sympatičtí :))
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: oblábená nerovná se sympatická :D Mezi moje nejoblíbenější patří ty dvě ještěrkodraky a Stínupán :D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: Tehol, Toc Mladsi, Anomander, Silchas, Icarium, Iskaral Pust, Mael, Tanecnik, Kalam, Sumar, Trull Sengar, Coltaine, Hellian, Onrak, Seren,.... a mohla bych dal pokracovat :) v kazdy knize jsem mela fakt hodne oblibencu.
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Jmenuj jednoho fakt sympatickýho hrdinu v Malazu :D Teda kromě tý Raestovy kočky.

    MICHIGAN:
    Nepředpokládám, že tam bude jen JEDNA postava, ale tentokrát poprvý to má být hlavně o jedný postavě (pokud pominu ty dva šašky nekromanty, ale to aspoň byly jen povídky). A hlavně to, jak je hnusná civilizace, už nám podrobně omlátil o hlavu s Nimanderem a tou naftou.
    Já chci nějaký zábavně nesnesitelný postavy! A tím nemyslím Kruppeho. Víc Jaghutů!!! Gothos na Hrad!
    ROMI
    ROMI --- ---
    HATOR: pak uz byl lepsi o dost, uz nikoho neznasilnoval ne mam pocit? :) uz to nebyl takovej ocas, jak v prvni knize :) me pak bavil dost na konci, neco se s nim delo
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Přitom od Reaper's Gale ta postava prodělala takovej rozvoj. Plus, já nechci mít všechny "hrdiny" jako Merry Sue a mazlíky...takže nesnesitelný Karsa je správně, protože to byl nesnesitelnej puberťák :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    HATOR: jestli ma karsa znicit civilizaci, tak nebude spis antagonista ty trilogie? zacina to v darudzistanu 10 let pote, takze kruppe a iskaral tam nejspis budou taky, vcetne dalsich, kteri by se mu (a teblorum) mohli postavit.
    osobne si uplne nemyslim, ze by si erikson vystacil jen s jednou hlavni postavou a jednou dejovou linkou spis naopak :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    Děsnej je furt, naprosto nezajímavej. Kolik toho tak ještě může zabít a znásilnit, než to autora přestane bavit? Mají to být tři knížky. Fakt nemám radost :( Marně přemýšlím, jestli mám nějakou míň oblíbenou postavu, respektive jestli je tam nějaká nudnější.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: tak tak na zacatku byl desnej, ale pak se z nej stala super postava, ktera me bavila :) ultimatni :)

    a btw. knizka o nem bude nasledovat po udalostech v knizkach doufam?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HATOR: to jsem rád, že někdo také. Je strašně..plochej.. jo, kolem něj se dějou zajímavý věci a potkává sympatický a úchylný postavy, ale ty příběhy a charaktery by snad šly předhodit čtenáři i bez toho... a to od měj mohlo být velice brzy Klidnost
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ROMI: reklama na Asus, Microsoft a Intel :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Mně lezl na nervy hlavně zezačátku, ale pak jsem to začala brát tak, že se kolem něj děly docela zábavné věci. Takže nějaký potenciál by tam byl, uvidíme.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: vzhledem k tomu, ze ta postava vysla pomerne razantnim vyvojem uz predtim, si troufam tvrdit, ze to nebude tak jednostranne :) ale uvidime. Je fakt, ze jsem mela taky jine oblibene postavy :D
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: já bych uvítala COKOLIV jinýho, než tuhle debilní postavu - TRI TISICE STRANEK nám zas bude rvát, jak je ta civilizace špatná (dobře, vzhledem k tomu, jak vypadá situace u nás, to není jen tak úplně řečnická otázka, ale i tak)? Co ještě k týhle postavě chceš napsat, když jí prakticky věnoval jednu a půl knihy? Já ho nesnášela už tenkrát. Kdyby to chtěl někdo překládat místo mě, ať se přihlásí (ale né jak posledně madam, co o Malazu v životě neslyšela).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam