• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    SCHWAB: Itkovian je zcela jinej level, ten je nad vsema :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SCHWAB: rozhodně nejsi :)) jeho příběh mě taky dojal. Jako já většinu knih docela obrečela, jak jde o utrápený zvířata a románový hrdiny, jsem taky cíťa. Jinak ale už nikoliv :D
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HATOR: HITOMI: ULRIK:
    asi jsem nějakej cíťa, ale mně byl velice sympatickej, až mě dojímal, Itkovian.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HATOR: ty mas porad nejakej problem holka :D
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: to je samozřejmě tvoje právo :D
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    HATOR: I beg to differ...:)
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Ale ty jsou všichni hrozně nudný :D
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    HATOR: Toc, Dassem, Trull, Onrack, Fiddler, Tool, Murillio, Brys, Kuru Kan, Spinnock...můžem tu bejt dlouho :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: já vím, oblíbených mám ještě mnohem víc :D tihle mi skutečně přijdou sympatičtí :))
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: oblábená nerovná se sympatická :D Mezi moje nejoblíbenější patří ty dvě ještěrkodraky a Stínupán :D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: Tehol, Toc Mladsi, Anomander, Silchas, Icarium, Iskaral Pust, Mael, Tanecnik, Kalam, Sumar, Trull Sengar, Coltaine, Hellian, Onrak, Seren,.... a mohla bych dal pokracovat :) v kazdy knize jsem mela fakt hodne oblibencu.
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Jmenuj jednoho fakt sympatickýho hrdinu v Malazu :D Teda kromě tý Raestovy kočky.

    MICHIGAN:
    Nepředpokládám, že tam bude jen JEDNA postava, ale tentokrát poprvý to má být hlavně o jedný postavě (pokud pominu ty dva šašky nekromanty, ale to aspoň byly jen povídky). A hlavně to, jak je hnusná civilizace, už nám podrobně omlátil o hlavu s Nimanderem a tou naftou.
    Já chci nějaký zábavně nesnesitelný postavy! A tím nemyslím Kruppeho. Víc Jaghutů!!! Gothos na Hrad!
    ROMI
    ROMI --- ---
    HATOR: pak uz byl lepsi o dost, uz nikoho neznasilnoval ne mam pocit? :) uz to nebyl takovej ocas, jak v prvni knize :) me pak bavil dost na konci, neco se s nim delo
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Přitom od Reaper's Gale ta postava prodělala takovej rozvoj. Plus, já nechci mít všechny "hrdiny" jako Merry Sue a mazlíky...takže nesnesitelný Karsa je správně, protože to byl nesnesitelnej puberťák :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    HATOR: jestli ma karsa znicit civilizaci, tak nebude spis antagonista ty trilogie? zacina to v darudzistanu 10 let pote, takze kruppe a iskaral tam nejspis budou taky, vcetne dalsich, kteri by se mu (a teblorum) mohli postavit.
    osobne si uplne nemyslim, ze by si erikson vystacil jen s jednou hlavni postavou a jednou dejovou linkou spis naopak :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    Děsnej je furt, naprosto nezajímavej. Kolik toho tak ještě může zabít a znásilnit, než to autora přestane bavit? Mají to být tři knížky. Fakt nemám radost :( Marně přemýšlím, jestli mám nějakou míň oblíbenou postavu, respektive jestli je tam nějaká nudnější.
    ROMI
    ROMI --- ---
    IDLE: tak tak na zacatku byl desnej, ale pak se z nej stala super postava, ktera me bavila :) ultimatni :)

    a btw. knizka o nem bude nasledovat po udalostech v knizkach doufam?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HATOR: to jsem rád, že někdo také. Je strašně..plochej.. jo, kolem něj se dějou zajímavý věci a potkává sympatický a úchylný postavy, ale ty příběhy a charaktery by snad šly předhodit čtenáři i bez toho... a to od měj mohlo být velice brzy Klidnost
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ROMI: reklama na Asus, Microsoft a Intel :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Mně lezl na nervy hlavně zezačátku, ale pak jsem to začala brát tak, že se kolem něj děly docela zábavné věci. Takže nějaký potenciál by tam byl, uvidíme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam