• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Já si tam rovnou hodila tu předobjednávku na první tři :) tohle jsem hodně chtěla podpořit :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    a jestli nekdo vite, co je ten darek, tak dejte vedet, ale myslim, ze pro me to cenu litr mit nebude, takze ja beru slevu na jednu knizku a podporim to aspon takhle, i kdyz uz papir nerad, nemam to kam davat :) ale tohle je asi jedna z mala veci, co muzu mit i v papiru.
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: ja uz to cetl :) tak mi to je jedno vcelku :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Už mám objednáno a těším se jak malej :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RAHZUL: co je Norik? O Norikovi kniha nebo něco jineho
    RAHZUL
    RAHZUL --- ---
    FRIZER: Norika jsem pořizoval v novém dotisku za lidových 300Kč
    ROMI
    ROMI --- ---
    v pohode jako, kdyz to nekdo zaplati, tak cajk :) ja je vetsinou prodaval za cenu, co jsem koupil :) ale na knizky nejsem dobrej obchodnik :D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    FRIZER: V pohodě, já stejně nerad něco prodávám. :o)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    DELLAMORTE: Já ti to nerozmlouvám, jen tak píšu dojmy a zkušenosti co mám z různých knižkých bazarů.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Já ty svoje ani prodat nemůžu, mám je podepsaný od Stevena :D takže pořizuju další knihovnu :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    FRIZER: Když to nikdo nebude chtít, tak holt začnu druhou ředu v knihovně no. :)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Tak starou edici Duny taky valej všichni za litr, pritom jde pořídit za par stovek....Malaz komplet bejval kolem tech deseti, ted ho většinou vidam tak 5-7k. Ještě jsem nekoukal jak padnul ted Norik, kdyz je dotisk ten býval za 3k.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ROMI: Tak beru to tak, že se to teď všude prodává za 10k a víc. Navíc v nedobrém stavu jsou jen tři knížky, zbytek je jednou/dvakrát čtený. No dobře tak i za 5k ať nežeru. Potřebuju místo v polici a na Malaz si postupně počkám...
    ROMI
    ROMI --- ---
    DELLAMORTE: a to chces prodavat za 7k jo? :D jednu knizku za 700 a jeste ne v dobrem stavu, kdyz to ma zacit vychazet znova :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Já čím dál tím víc uvažuju, že se těch starých knížek zbavím. Kdyby měl někdo zájem piště PM, za 7k prodám. Protože některé knížky jsou z druhé ruky a nejsou v perfektním stavu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    VODNIK: Ano, bude.

    HITOMI: I tak díky moc. :-) A ano, tohle je něco, co prostě nejde dělat rychle. "Dům mrtvých" mi trval asi 5 měsíců.
    ROMI
    ROMI --- ---
    VODNIK: nejspis jo, jelikoz na FB se resilo i mozne vydani ebooku s knihou dohromady
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: Rozhodně jim patří vděk a taky doufám, že se jim tenhle riskantní krok vyplatí, ale i tak si myslím, že tu není čas na falešnou skromnost. Musela to být neskutečně náročná a mravenčí práce, já sama třeba vím, že bych pro něco podobného nikdy neměla dostatek trpělivosti a jazykového citu :) A já i spousta mých přátel jsme i z těch střípků opravdu nadšení, tak mi přijde jen fér, aby se to dostalo i k Tobě :)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Bude z toho nového vydání i ebook? Papír už léta nemám kam dávat, ale pokud to bude vylepšená verze, tak do ebooku bych i znovu šel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam