• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENERIXXProducenti sobě
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    DARTHFADER: aha, me to porad nechce :D mno tak ok, dam to na nastenku :)
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    GENERIXX: mas neco spatne Neli, me to jede v pohode..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    OTZ: odkaz nefunknční, jinak bych ho hodila na nástěnku...
    OTZ
    OTZ --- ---
    jestli někdo shání manuál na nějakýho Rolanda tak zde, nejspíš komplet:)

    ftp://ftp.roland.co.uk/productsupport/
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    dik
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    ZWOOKY: pro zacatek ty adamy nejsou uplne marne.. ale vybrat si dobre monitory, to se tezko radi.. nejlepsi je si je pujcit a chvilku na nich delat.. adamy jsou dost specificke, nekomu prijde ten jejich vejskac az neprirozene ostry, nekdo na nej neda dopustit, basy moc hrat neumej.. ale to asi zadne monitory v tehle relaci.. proste si zkus nekde poslechnout vice beden v podobne relaci.. idealne nekde kde maji poslechou mistnost.. vem si sebou nahravky, ktere dobre znas.. a uvidis, co ti nejvice sedne.
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    Dají se sehnat nějaké aktivní monitory na skládání..Ableton, Reason..tak do 12 000kč oba? Doporučte. Tyhle se mi líbí, ale trochu dražší http://www.audiotek.cz/product-41053-adam-audio-a7x
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    nevite, proc mi cubase sx1 na OSX 10.3 nebere jine VST pluginy nez jsou jeji defaultni? (nahral jsem je do adresare VST, kde ma i ty sve defaultni - pres pravou mys do "folder contens" nebo jak se to jmenuje)... nektere asi potrebuji instalovat, ale jsou tam i pluginy, ktere jsou jenom samostatne soubory). dik
    YAVO
    YAVO --- ---
    ...těch 6 hodin je asi tak můj max na uzavřenejch kossech (i když teď spíš rozevřenejch: )) ), pak vypínám a jdu ven
    KUANG11
    KUANG11 --- ---
    SHMIDOO: No to vis ze si semtam oddychnu, nejsem robot ... to by mel clovek delat i kdyz dela na bedynkach ...
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    KUANG11: 6 hodin na uzavrenych? ty vole ja delam na polootevrenych AKG 121 a po 2 hodinach je musim odklada aspon na pul hodky
    KUANG11
    KUANG11 --- ---
    POLYRHYTHM: No pravda ze mam uz natvrdo srazenou skladaci hlasitost na hodne malo pac jsem pred tim mival dost vymlaceny usi uz po par hodinach ... ale od ty doby pohoda, skladam treba sest hodin (temer) v kuse a necejtim zadnou takovouhle hluchotu ... ale jestli jsou otevreny takhle vyrazne jiny tak je musim nekdy vyzkouset, jsem jeste nemel moznost na delsi dobu
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    KUANG11: verim, no stredy bych ani neresil, ja tam vetsinou nasel propastne rozdily v dynamice. proste jak se mi unavilo ucho, tak bylo schopno rozlisovat zvuk jen v uzkem dynamickem rozsahu, me na tech otevrenych modelech bavi, ze hrajou vic prostorove, maji blize k bednam, uz jsem si na to zvykl a uzavreny sluchatka na me fungujou skoro jak mucici nastroj ;)
    KUANG11
    KUANG11 --- ---
    POLYRHYTHM: Clovece ja na hd25 uz skladam dobrej rok a nic takovyho jsem nepocejtil, vlastne me samotnyho dost prekvapily pac jsem je bral spis jako djsky sluchatka ... zvuk z beden je vetsinou vicemene stejnej jako predchozi noc ze sluchatek, mozna trochu zvyraznujou od stredu nahoru, ale nic co by clovek musel nejak radikalne predelavat ... vicemene v ramci odchylky ... ale jako mozna mam uz dojebany bedny/usi (od tech sluchatek :))
    YAVO
    YAVO --- ---
    SIDE: jj, něco sem o tom včera s polozavřenýma očima četl... a nebo nakonec pořídim uzavřená a když budu ladit zvuk, zapnu repra postavim si je přímo k hlavě ať nerušim sousedy a je to hih
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    MUABI: hd280pro jsou takovy kompromis, daly by se mozna doporucit na djing i produkci, pro nekoho "mene" narocneho.
    SIDE
    SIDE --- ---
    YAVO: no obecne kdyz to reknu fakt polopate, tak uzavreny vic hucej a vsechno splachujou dohromady, otevreny sluchadla (jako treba senn HD 595) jsou spis jako kdyz mas hlavu hodne blizko u repraku :D
    YAVO
    YAVO --- ---
    díky za informace, možná to nakonec udělám tak že se zaměřím na sluchátka pro tvorbu a při hraní to ještě vyrdžím s těmi rozpadlými ...čim podle vás je že unavujou? ...měl jsem jednou na opravu sony MDR-V700 a ty na můj vkus přehnaně basovaly, odle mě bych z nich při tvorbě a nedej bože pak při finalizaci byl asi unaven dost
    SIDE
    SIDE --- ---
    POLYRHYTHM: tak to tak nehul nahlas-....ja vim, ze to skoro nejde, ale obcas to pomaha :)
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    SIDE: presne, ale me u tech hd25 prijde ze unavej usi behem 5ti minut, takze s 15min pauzou toho moc neudelam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam