• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENERIXXProducenti sobě


    Diskuze o produkci elektronické hudby pro pokročilejší

    Prostor pro sdílení zkušeností a nápadů, zajímavých tutorialů, postupů i kontaktů, domlouvání srazů a workshopů

    producentští nováčci si prosím své základní dotazy zodpoví zde

    ...další info doplní správci dle uvážení...

    rozbalit záhlaví
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MONOTYPEK:

    je to na nástěnce - nahráno na nyx
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    VEX: mohl bys ho prosím stáhnout a hodit sem jako přílohu? nejsem furt na FB :) děkuju
    VEX
    VEX --- ---
    W3R: jo to sem si myslel. Já se tabulkama moc neřídim, důležitá je analýza a těch pár pravidel, kderý jsou samozřejmý.
    Tohle jsem našel na FB kde to prezentuje Beatport (pravda se skládáním má houbeles společnýho) jako velice užitečnej graf, kterej si určitě stáhněte. Šlo mi o to jestli nejsem idiot když mám zarytej názor, že takovýhle zobecněný tabulky jsou často dost mimo. Hlavně tím, že jsou příliš obecný a můžou i omezovat.
    W3R
    W3R --- ---
    VEX: prechazim to s tim, ze mam usi a v daw ekvalizery spojeny s spektralni analyzou a navic se me 90% udaju netyka protoze micham dohromady povetsinou synteticky zvuky, ktery v grafu stejne nemaj zastoupeni.

    a ted vazne pokud je tohle vazny auditko, pricemz omluva za mou amaterskou vypoved: asi to ramcove muze pomoct nekomu kdo zatim tape a objevuje jak michat nastroje dohromady. urcite bych mu to ukazal spolu s vysvetlovanim ze by si nastroje nemeli lezt do zeli a ze maj nejaky casti spektra ktery jsou dulezity a taky nejaky, kde jenom bordelej v mixu. ale hlavne se nedrzet nejakyho grafu a necist z nej konkretni frekvence
    VEX
    VEX --- ---
    co si o tom myslíte?

    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    .]
    OMN
    OMN --- ---
    Daniel Bedingfield - Rocks off (Antenna remix)
    http://soundcloud.com/antenna1/daniel-bedingfield-rocks-off


    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    OTZ: prý ne, že by to mělo jít, ale whateva.. už je to na nástěnce :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    to bude asi tím protokolem a browserem..třeba máte v práci zakázaný ftp
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    DARTHFADER: aha, me to porad nechce :D mno tak ok, dam to na nastenku :)
    DARTHFADER
    DARTHFADER --- ---
    GENERIXX: mas neco spatne Neli, me to jede v pohode..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    OTZ: odkaz nefunknční, jinak bych ho hodila na nástěnku...
    OTZ
    OTZ --- ---
    jestli někdo shání manuál na nějakýho Rolanda tak zde, nejspíš komplet:)

    ftp://ftp.roland.co.uk/productsupport/
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    dik
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    ZWOOKY: pro zacatek ty adamy nejsou uplne marne.. ale vybrat si dobre monitory, to se tezko radi.. nejlepsi je si je pujcit a chvilku na nich delat.. adamy jsou dost specificke, nekomu prijde ten jejich vejskac az neprirozene ostry, nekdo na nej neda dopustit, basy moc hrat neumej.. ale to asi zadne monitory v tehle relaci.. proste si zkus nekde poslechnout vice beden v podobne relaci.. idealne nekde kde maji poslechou mistnost.. vem si sebou nahravky, ktere dobre znas.. a uvidis, co ti nejvice sedne.
    ZWOOKY
    ZWOOKY --- ---
    Dají se sehnat nějaké aktivní monitory na skládání..Ableton, Reason..tak do 12 000kč oba? Doporučte. Tyhle se mi líbí, ale trochu dražší http://www.audiotek.cz/product-41053-adam-audio-a7x
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    nevite, proc mi cubase sx1 na OSX 10.3 nebere jine VST pluginy nez jsou jeji defaultni? (nahral jsem je do adresare VST, kde ma i ty sve defaultni - pres pravou mys do "folder contens" nebo jak se to jmenuje)... nektere asi potrebuji instalovat, ale jsou tam i pluginy, ktere jsou jenom samostatne soubory). dik
    YAVO
    YAVO --- ---
    ...těch 6 hodin je asi tak můj max na uzavřenejch kossech (i když teď spíš rozevřenejch: )) ), pak vypínám a jdu ven
    KUANG11
    KUANG11 --- ---
    SHMIDOO: No to vis ze si semtam oddychnu, nejsem robot ... to by mel clovek delat i kdyz dela na bedynkach ...
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    KUANG11: 6 hodin na uzavrenych? ty vole ja delam na polootevrenych AKG 121 a po 2 hodinach je musim odklada aspon na pul hodky
    KUANG11
    KUANG11 --- ---
    POLYRHYTHM: No pravda ze mam uz natvrdo srazenou skladaci hlasitost na hodne malo pac jsem pred tim mival dost vymlaceny usi uz po par hodinach ... ale od ty doby pohoda, skladam treba sest hodin (temer) v kuse a necejtim zadnou takovouhle hluchotu ... ale jestli jsou otevreny takhle vyrazne jiny tak je musim nekdy vyzkouset, jsem jeste nemel moznost na delsi dobu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam