• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    probíhá celková údržba serveru.. MC is down
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: boty a kýbl obzvlášť potěší :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Opravovil jsem GateCraft plugin, který vypověděl v případě některých funkcí službu (například automatické povyšování). Tak jsem při té příležitosti rozšířil fishing o nové možnosti..

    Krom toho, že čas od času vytáhnete kožené boty, nebo kýbl (o kterých tu dříve padla diskuze), je zde i šance cca 1:25, že padne nějaká část Chain Armoru
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: No to jsem si všiml když ubejvali :D a vůbec neposunovali.. Dit jo..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: no melo by byt mozne se z nich vysekat - aby se respawnily treba az za 10 vterin po zniceni :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: oni v pavučitě nejsou zakázané.. Jednoduše prostě pavučina chytí a nepustí :) ..ale alespoň je pavoučí event víc adrenalinový, ne? :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    sorry za double.. Teď mě tak napadlo, co takhle povolit pírka i když je člověk chycenej v pavučině?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: a já se tak úspěšně začal učit na autoškolu!
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: těším se :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: hele chtěl to dělat o víkendu ale byl sem nakonec v práci, takže se chytám na tenhle víkend... zatim sem ale pořád nemůžu najít ten perfektní song :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: jj, muj server :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: jestli myslíš tu testovací kopii serveru v creative modu, kam mají přístup i další vyvolení.. :)) ..tak na tom jsem to odzkoušel, takže také už běží na 1.1 :)

    Některé pluginy bylo potřeba zaktualizovat (také z jejich devel verzí), a takovej plugin NoLagg jsem musel prozatím vyhodit úplně.

    btw: jak je na tom to video? :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: co muj soukromej server ? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: yep.. :) ..let's go update ;)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: ok dodelam korekturu textu a pak tam mrknu :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: takze uz muzu zmacknout ten update?
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: teď už ano.. Před malou chvílí jsem aktualizoval server. Ovečky už zase není možné krmit, ale holky to už zvládnou samy :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    servr nejde na 1.1 ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: trapne na zemi anebo pomoci sloupu :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: To pravé tlačítko držíš, nebo na něj klikáš? ..já na jeden stack pomocí klikání urazil pěkně daleko :)

    Skoro mi vrtá hlavou, jak jen to řešili ti hráči, co zakládali města ještě než jsem tam to peříčko vůbec doplnil.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam