• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    DEII
    DEII --- ---
    SKY_MAX: u me je to jasne
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    hele to, nenapíše me třeba do zahlaví kterej nyx nick je kterej gatecraft nick ?
    u geckona a falca to neni treba a kez by mi to stacilo, ale nejak nestaci :D jen takovej nápadík
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FALCO: tak bude hrát geckon ne ? :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    SHARINGAN: dokumentovat muze g3ckon ne ? radeji hrej. Je pravda ze POV video taky neni marne.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: doufám že bude účast, stavil bych se to zdokumentovat :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Event: V neděli večer, v 21:00, proběhne ve Skyland warzones, organizovaný turnaj.

    Dle počtu účastníků bude zvolena aréna MushRage, nebo TinyFortress.
    Hráči vítězného týmu obdrží finanční odměnu, která bude upřesněna před zápasem ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Na serveru přibyl Animal farm store.
    Je zde možné nakoupit Spawn eggs na chovnou zvěř.
    Také zde vykupují a prodávají vejce a peří.
    BURAN
    BURAN --- ---
    NAVARA: tezce ne :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [ MARWIN @ Minecraft ] je to tezce o nahode... ja jsem prvni pulku sbiral asi 14 hodin (jiste, vcetne tezkeho zevlovani a staveni baracku a tak :) - jenom grindovani pro mne neni), pak jsem narazil na dul a za hodinu jsem nazbiral zbylou polovinu potrebnych financi
    GECKON
    GECKON --- ---
    it's up again ;)
    DEII
    DEII --- ---
    kolik kolik kolik minut? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    probíhá celková údržba serveru.. MC is down
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: boty a kýbl obzvlášť potěší :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Opravovil jsem GateCraft plugin, který vypověděl v případě některých funkcí službu (například automatické povyšování). Tak jsem při té příležitosti rozšířil fishing o nové možnosti..

    Krom toho, že čas od času vytáhnete kožené boty, nebo kýbl (o kterých tu dříve padla diskuze), je zde i šance cca 1:25, že padne nějaká část Chain Armoru
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: No to jsem si všiml když ubejvali :D a vůbec neposunovali.. Dit jo..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: no melo by byt mozne se z nich vysekat - aby se respawnily treba az za 10 vterin po zniceni :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: oni v pavučitě nejsou zakázané.. Jednoduše prostě pavučina chytí a nepustí :) ..ale alespoň je pavoučí event víc adrenalinový, ne? :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    sorry za double.. Teď mě tak napadlo, co takhle povolit pírka i když je člověk chycenej v pavučině?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: a já se tak úspěšně začal učit na autoškolu!
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: těším se :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam