• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BURAN: nechápu :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SHARINGAN: jako JohnSmith jsem vcera vyzkousel, ale po pul hodine to slo zpatky na origos minecraft, bolely me z toho oci...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHARINGAN: jo zapoměl sem ještě dodat že na to aby vám správně fungovali kompasy, láva a další animovaný kraviny, tak bude potřeba sosnout MCpatcher a hru patchnout...

    [1.1 / 12w03a][update 1/21] MCPatcher HD fix 2.3.1_01 - Minecraft Forum
    http://www.minecraftforum.net/topic/232701-11-12w03aupdate-121-mcpatcher-hd-fix-231-01/
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    dodocop
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Zdravim...

    Vzhledem k tomu že každej používáme jinej texture pack, ve hře to pak znamená že každej vidíme věci úplně jinak a mnohdy pak něco vypadá úplně jinak než by mělo... navíc se blíží první videa a bude potřeba rozhodnout v jaké podobě Gatecraft prezentovat... takže sme se rozhodli udělat něco jako oficiální serverovej skin, kterej bude doporučenej pro hraní na gatecraftu a bude stavěnej tak, aby svět vypadal co nejlíp a tak jak bylo zamýšleno.

    Jako ideální adept byl vybrán John Smith 32x32... nicméně ačkoli je celkově asi nejhezčí, rozhodně potřebuje pár ryze Gatecraftích úprav :) Momentálně dělám na modifikaci JS packu a určitě se mi budou hodit vaše názory a podněty, takže vypouštim rannou verzi packu, pro otestování.

    Kdo zná nebo používá originální John Smith pack, tak změn pocejtí prozatim minimum, nicméně postupem času se bude pack přetvářet víc a víc...

    John GateSmith pack v0.1 si můžete sosnout tady.

    Piště co se vám líbí a nelíbí, co byste chtěli a nechtěli, já to pak zamítnu, udělám si to po svym a pak příde g3cko a změní všechno úplně, takže... děkuju předem za názory ;)



    toho artu si zatim nevšímejte, jen sem ho potřeboval ozkoušet :D
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    smejdak....
    kdo by to byl rek :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    chompey
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SKY_MAX: u me taky
    DEII
    DEII --- ---
    SKY_MAX: u me je to jasne
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    hele to, nenapíše me třeba do zahlaví kterej nyx nick je kterej gatecraft nick ?
    u geckona a falca to neni treba a kez by mi to stacilo, ale nejak nestaci :D jen takovej nápadík
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FALCO: tak bude hrát geckon ne ? :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    SHARINGAN: dokumentovat muze g3ckon ne ? radeji hrej. Je pravda ze POV video taky neni marne.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: doufám že bude účast, stavil bych se to zdokumentovat :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Event: V neděli večer, v 21:00, proběhne ve Skyland warzones, organizovaný turnaj.

    Dle počtu účastníků bude zvolena aréna MushRage, nebo TinyFortress.
    Hráči vítězného týmu obdrží finanční odměnu, která bude upřesněna před zápasem ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Na serveru přibyl Animal farm store.
    Je zde možné nakoupit Spawn eggs na chovnou zvěř.
    Také zde vykupují a prodávají vejce a peří.
    BURAN
    BURAN --- ---
    NAVARA: tezce ne :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [ MARWIN @ Minecraft ] je to tezce o nahode... ja jsem prvni pulku sbiral asi 14 hodin (jiste, vcetne tezkeho zevlovani a staveni baracku a tak :) - jenom grindovani pro mne neni), pak jsem narazil na dul a za hodinu jsem nazbiral zbylou polovinu potrebnych financi
    GECKON
    GECKON --- ---
    it's up again ;)
    DEII
    DEII --- ---
    kolik kolik kolik minut? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam