• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    FALCO
    FALCO --- ---
    SHARINGAN: no ano, ale porad uznavam ze je lepsi tvorit jednim pohledem, zjisitl jsem ze dost veci vypada v defaultu docela hnusne
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: :DDD ty příběhy těch cheaterů by se měli nějak filmově nebo knižně zpracovávat :DD
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FALCO
    FALCO --- ---
    hmmm tezko si budu ze sveho paintery zvykat, ale asi preziju, dobry napat mit jeden serverovy skin at to neni uplna anarchie
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: rogue lands proběhl za necelé dvě hodiny s tim že během první hodiny natěžil úplnou botu, pak na tři hoďky kamsi zmizel ( hardcore googling ) a pak se vrátil a během hodiny něco kolem 75 diamantů :)
    ZMTK
    ZMTK --- ---
    nick: zmety
    ale asi je to obvious :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: Deii a winKoneR mu zjistili X-ray (:
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: taky mi pak došlo, že to nebylo moc helpful :D ale jak jsem řikal, já jsem otevřenej skoro všemu.. Kdyby byl nějake skin kterej vychází z těch originálních ale 32x32 tak to by mohlo bej dobrý.. potože ty originální rudy ty se mi fakt líběj..

    jinak btw JakubStiburek ma ban za cheaty? On cheatoval? :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: jak by sis představoval aby ty rudy vypadali ? to že se ti svítící moč nelíbí mi moc nepomáhá :) ukaž kdyžtak nějakej pack kde ti to připadá supr... dík
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BURAN: jj rozumim... ale jak sem psal na IRC, klidně používejte dál to co máte rádi, tak to zůstane a na tom se nic měnit nebude... tohle bude pouze "recommended" pack...
    BURAN
    BURAN --- ---
    SHARINGAN: no neco s ne tak vyraznou strukturou kdybybych mohl prosit, proste ve stylu jako je klasika smooth.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ok rudy změníme, měl sem to sám v plánu... tim pádem se změní i smooth stone, ale nevim jestli to buranovi nějak pomůže :) pokusim se vybrat něco neutrálního :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKY_MAX: tak ja mam cely mesto stonebricks a smooth, takze docela kekel :(
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: jediná věc co se mi na john smithovy 32x32 nelibí jsou ty rudy.. uhlí by jakštakš šlo, ale redstone to jsou nějaký ledviny naházený v kamení a zlato je taková svítící moč.. a zelezo.. to radsi nebudu komentovat :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BURAN: jestli ze smooth stonu tak to chápu... u cobblu je to naopak z defaultu vysvobození :) i když se ma tohle teda myslel a snažil sem se vybrat co nejmíň násilnej smoothstone :)

    DEII: díky moc, tohle sem přesně potřeboval...
    - trapdoor zprůhledním, není problém..
    - planks zesvětlím, není problém... :)
    - bohatýrský bloky nechám na g3ckovi, u toho bude muset rozhodnout on...

    kdyby tě ještě něco napadlo tak klidně piš tady nebo na IRC ;)
    DEII
    DEII --- ---
    SHARINGAN: Tak nejake pripominky:
    - trap door by mel byt nejak prusvitny/pruhledny - sviti pres nej svetlo .. takhle mame vsecky lampy zazdene :)) a do podpalubi neni videt - byla to jedina horizontalni mriz
    - planks jsou podle me moc tmave
    - moc se mi nelibi zelezny/zlaty/diamantovy blok - cekal jsem neco epesnejsiho :)
    Jinak super - glowstone a lava je mazec :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SHARINGAN: pro me moc velkej skok na tu HD texturu, a vzhledem k tomu ze mam doma vsechno ze sutru tak se na to nedalo moc dlouho divat.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BURAN: nechápu :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SHARINGAN: jako JohnSmith jsem vcera vyzkousel, ale po pul hodine to slo zpatky na origos minecraft, bolely me z toho oci...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHARINGAN: jo zapoměl sem ještě dodat že na to aby vám správně fungovali kompasy, láva a další animovaný kraviny, tak bude potřeba sosnout MCpatcher a hru patchnout...

    [1.1 / 12w03a][update 1/21] MCPatcher HD fix 2.3.1_01 - Minecraft Forum
    http://www.minecraftforum.net/topic/232701-11-12w03aupdate-121-mcpatcher-hd-fix-231-01/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam