• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: nedělní eventy, coby runová ochrana proti pracantům :)

    ..né, vážně.. Vzhledem k tomu, že mám ještě i nějaký real live, tak když je to alespoň trochu možné, v sobotu se oddávám radovánkám jako jsou kundy, chlast a chlebíčky, a v neděli večer strávím v rámci detoxu u PC. Párkrát jsem to zkoušel i prohodit, ale taky kupodivu v pondělí musím makat, a tak strávit sobotu u PC, a neděli prochlastat mi přijde krajně nepraktické :)

    btw: tady tento event navíc neorganizuji já, jen budu asistovat :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: hmm, bedny coby runova ochrana proti litacum!

    GECKON: co delat jedno kolo v sobotu, druhe v nedeli? pro nas, co jdem v pondeli do prace :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: jojo.. předstih je fajn. doufám, že mi to vyjde :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Event: Dragons strikes back!
    V minulou neděli byly PvP souboje, tuto se chystá hon na draka :)
    Tentokrát to snad máte s dostatečným předstihem ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    ZMTK: jinak snažím se ten texture pack přiblížit více originálu, takže je možné, že to v jedné z dalších aktualizací změním na tu mřížku, ale teď to nemá prioritu..
    GECKON
    GECKON --- ---
    ZMTK: upřímně, mě připadlo divné chodit po craft tablech i s originál texturama :)))
    ..nezvažovali jste třeba spíš koberec z barevné vlny, nebo tak? To by mi alespoň neotevíralo okno na výrobu, když jsem se snažil poskočit pravým klikem s pírkem v ruce :)
    ZMTK
    ZMTK --- ---
    textury supr :) jen bych mel jeden navrh k ponku - slo by odstranit tu pilu z vrchu? v pousti pouzivame obcas craftingtably jako dlazbu a ta pila to tam ted docela rusi..
    BURAN
    BURAN --- ---
    v noci se mi podarilo rozchodit na notasu s linuxem a poje*anou hybridni grafikou HL2 takze si na Gatecraftu beru tejden dovolenou :)

    GECKON
    GECKON --- ---
    [ GateCraft: Minecraft server for geeks! ;) ]
    Na nástěnku jsem přihodil seznam nicků NYX/GateCraft
    ..tedy alespoň ty nicky, kde není jednoznačně jasné :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    DEII: tak mej svuj textur balik ne ? :)
    DEII
    DEII --- ---
    Proc jsou na tech sklech ty hnusne bile cary? :D
    Trapdoor se doufam jeste zmeni.. :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Aktualizovaný texture pack:
    http://www.gatecraft.cz/files/public/johnsmith_gatecraft_V0.2.zip

    Jsou zde úpravy, které by měly zmenšit vzhledové rozdíly mezi originál texturami a tímto texture packem, tak aby nebyly velké rozdíly mezi hráči, ať už budou používat originál textury, nebo tento texture pack, který se stane oficiálním pro server GateCraft.

    změny:
    - glassblock je nyní víc glass, i když má zachovanou okrajovou mřížku
    - nástěnné obrazy nyní vychází z originálu, ale mají větší rozlišení
    - byla změněna textura hlíny tak, jak je tomu na webových stránkách gatecraft :)
    - mycelium je nyní fialové po vzoru originálu
    - dřevěné fošny jsou nyní spojité
    - byly upravené barvy dřeva jako takového více po vzoru originálu
    - byly upravené barvy vlny po vzoru originálu
    - upraven vzhled creepera

    a zkusil jsem změnit i způsob praskání těženého bloku (jako jediný ne po vzoru originálu), tak kdyžtak dejte vědět, jestli se to líbí, nebo preferujete klasické praskliny :)

    Mimochodem, velké dík patří Sharinganovi aka winKoneR, který je aktivně zapojený do několika aktivit týkajících se serveru GateCraft, a dost mi tím pomáhá :))
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FALCO: přesně... defenderovi bych nechal zbroj a sebral knockback a knockback bych hodil archerovi, minimálně na jeho melee :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    SHARINGAN: jo to se mi stalo to stejny, nebo jsem zrovna na nekoho vybihal a jinej me sundal a popobehl jsem na spawnu driv nez jsem si uvedomil ze jsem dead, pozde menit classu.

    Zesilenej lucisnik se stal razem zajimavejsi.
    defender je znatelne silnejsi nez attacker pri okrajich, imho by mel mit taky jen iron armor, ten diamantovej jde kurva znat kdyz nechcipa na druhou ranu od attackera ale az patou (cca, presne jsem to nepocital) nebo mu nechat vetsi vydrz ale mec bez knockbacku, a ten mec dat jiny classe :) nejakymu scoutovy nebo tak neco :) s kozenou zbroji ale lahvickama na rychlost. A... jde spousta veci vymyslet
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    jo a ještě sem si vzpoměl... bylo by docela dobrý kdyby se dala classa měnit v trochu většim poli než samotnej homeblock, protože se mi x-krát stalo že sem chtěl po smrti změnit classu ale těsně po mě se taky někdo spawnul a jak se objevil na mě tak mě vytlačil ze spawnu a měl sem smůlu... z toho se mi párkrát trochu zvednul tlak :)

    GECKON: objevil se mi v inventáři dřevěnej meč... opravdu ti ho musim vracet ? :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tyjo, dobré PvP dneska.. Docela jsem se nasmál :)

    ..ale taky se projevil nějakej bug. Pokud u někoho zůstaly itemy z PvP arény, tak nahlásit a vrátit mi je.. Případné ztracené itemy nahradím.

    Jestli z logu zjistím, že si ty itemy někdo ulil, tak s ním zatočím :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    já se sice učim na autoškolu, ale ted me napadlo k těm archerům, že by mohli někde na mapě sehnat lepší šípy nebo tak. Aby se k nim dostali, tak by nesměli bejt furt zalezlý ve věži, ale museli by "jít do pole"..


    jinak otázka: Fachá tady to, že když jste přikrčený tak vám neni vidět jméno skrz zeď ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHARINGAN: muzes prohazovat classy po kazdy smrti, pokud behem zivota nekoho zabil - od nejslabsi nahoru a pak znovu dokola :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MARWIN: jj :) nemluvě o tý hromadě trojanů co si určitě natahal do kompa :)

    jinak k PvP eventu... je to fun ale má to pár much, který ste si všichni okusili, tak to jen shrnu...

    - trochu blbej je ten wallhack nickem kterej vsichni maj :) neni to úplnej dealbreaker ale žádnej surprise/pincer attack se nekoná :)
    - defender je overpowered oproti ostatním classům, protože vydrží docela palby a ten knockback solidně zavdává :) a zejména archer je dost na pytel, protože trvá hodinu než někoho uklove ale sám chcípá hned... ale vůbec by mi nevadilo kdyby se hráli roundy s jen jednou classou... dejme tomu, hraje se na dva vítězný...takže jednou všichni defendery, podruhý všichni archery, by mohlo bejt fun...
    - monumenty by byli lepší dva, pokud by fungovali tak jak fungujou teď... udržet jeden ze tří neni problém a jeden, na veškerou léčbu, bohatě stačí... kdyby byli dva, měl by tým možnost je ukrást oba a tim si zajistit převahu...
    - ideální by bylo kdyby se hrálo na tickety, klasickej conquest/domination... to by mi přišlo úplně nejlepší, ale samozřejmě nevim jestli je to v rámci možností :)

    jinak to bylo dost dobrý :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    SHARINGAN: takze celkem 5 hodin casu, za tu dobu by mel natezeno poctive...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FALCO: v defaultu vypadá všechno hnusně :)
    SKY_MAX: jj tenhle mě taky pobavil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam