• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    GECKON: rozhodne mnohem lepší... děkujem. My si zase něco najdeme, se neboj .)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Další drobná aktualizace
    http://www.gatecraft.cz/files/public/johnsmith_gatecraft_V0.3.1.zip

    změny:
    - na žádost dvou residentů z města Oasis byl upraven Crafting Table :)
      Pilka už není položená nahoře, ale z boku. Na horní straně stolu je ubrus s mřížkou 3x3, tak jak je tomu v originále :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Aktualizovaný texture pack:
    http://www.gatecraft.cz/files/public/johnsmith_gatecraft_V0.3.zip

    změny:
    - trapdoor má po vzoru originálu průhled skrz mřížku, tak jak je to v originálu. V mřížce jsem naznačil skleněnou výplň, ale pokud bude dost lidí proti, mohu ji v další aktualizaci odstranit.

    - stoneBrick měl v novém texture packu dekorativní čtverec uprostřed místo praskliny.. Nyní je prasklina i v novém.. Například v rogue lands je tím naznačen popraskaný chodník, a tam ta dekorace vypadala dost divně..

    - v současném texture packu nebyly všechny textury pro armor, tak jsem je doplnil z jiného texture packu :) ..také ghast byl bez textury, a nyní ji má. Vyzkoušel jsem pozměnit creepera, tak dejte vědět, jestli je tento lepší, nebo ho mám vrátit na předchozího.

    - je změněná animace exploze :)


    Snad se změny budou líbit :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Ještě jeden obrázek na zeď, z dneška :))

    GECKON
    GECKON --- ---
    2# UPDATE:
    Málem bych zapomněl.. Pokud někdo umře, je zde jistá šance, že se na místě jeho úmrtí zůstane po těle zombík :))
    GECKON
    GECKON --- ---
    UPDATE:
    Gold Axe dělá firebally, Gold Sword dělá blesky, a teď je tu nově i Gold Pickaxe..
    Při těžbě RedStone Ore se zlatým krumpáčem v ruce nepadá RedStone Dust, ale GlowStone Dust :)
    ..ze 4 GlowStone Dust se dá uplácat jeden GlowStone jako blok. Můžete to považovat za drobnou kompenzaci toho, že není možné těžit GlowStone v Netheru (Infernu).

    ---

    Ještě dodatek pro hnidopichy.. :) ..ano, zlatým krumpáčem to opravdu dá zabrat, jednak kvůli délce kopaní, a pak taky zlaté nářadí vydrží jen 33 použití, ale je to tak dané serverem a já na tom nic měnit nebudu. Pokud někomu tenhle způsob nevyhovuje, stále zde má možnost nakoupit GlowStone v obchodu :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    já přídu zas dokumentovat :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    jeste ze mam svoje vejce, ale expy na nejakej silktouch/undestructible by se hodily. Asi budu pryc :(
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: nedělní eventy, coby runová ochrana proti pracantům :)

    ..né, vážně.. Vzhledem k tomu, že mám ještě i nějaký real live, tak když je to alespoň trochu možné, v sobotu se oddávám radovánkám jako jsou kundy, chlast a chlebíčky, a v neděli večer strávím v rámci detoxu u PC. Párkrát jsem to zkoušel i prohodit, ale taky kupodivu v pondělí musím makat, a tak strávit sobotu u PC, a neděli prochlastat mi přijde krajně nepraktické :)

    btw: tady tento event navíc neorganizuji já, jen budu asistovat :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: hmm, bedny coby runova ochrana proti litacum!

    GECKON: co delat jedno kolo v sobotu, druhe v nedeli? pro nas, co jdem v pondeli do prace :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: jojo.. předstih je fajn. doufám, že mi to vyjde :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Event: Dragons strikes back!
    V minulou neděli byly PvP souboje, tuto se chystá hon na draka :)
    Tentokrát to snad máte s dostatečným předstihem ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    ZMTK: jinak snažím se ten texture pack přiblížit více originálu, takže je možné, že to v jedné z dalších aktualizací změním na tu mřížku, ale teď to nemá prioritu..
    GECKON
    GECKON --- ---
    ZMTK: upřímně, mě připadlo divné chodit po craft tablech i s originál texturama :)))
    ..nezvažovali jste třeba spíš koberec z barevné vlny, nebo tak? To by mi alespoň neotevíralo okno na výrobu, když jsem se snažil poskočit pravým klikem s pírkem v ruce :)
    ZMTK
    ZMTK --- ---
    textury supr :) jen bych mel jeden navrh k ponku - slo by odstranit tu pilu z vrchu? v pousti pouzivame obcas craftingtably jako dlazbu a ta pila to tam ted docela rusi..
    BURAN
    BURAN --- ---
    v noci se mi podarilo rozchodit na notasu s linuxem a poje*anou hybridni grafikou HL2 takze si na Gatecraftu beru tejden dovolenou :)

    GECKON
    GECKON --- ---
    [ GateCraft: Minecraft server for geeks! ;) ]
    Na nástěnku jsem přihodil seznam nicků NYX/GateCraft
    ..tedy alespoň ty nicky, kde není jednoznačně jasné :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    DEII: tak mej svuj textur balik ne ? :)
    DEII
    DEII --- ---
    Proc jsou na tech sklech ty hnusne bile cary? :D
    Trapdoor se doufam jeste zmeni.. :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Aktualizovaný texture pack:
    http://www.gatecraft.cz/files/public/johnsmith_gatecraft_V0.2.zip

    Jsou zde úpravy, které by měly zmenšit vzhledové rozdíly mezi originál texturami a tímto texture packem, tak aby nebyly velké rozdíly mezi hráči, ať už budou používat originál textury, nebo tento texture pack, který se stane oficiálním pro server GateCraft.

    změny:
    - glassblock je nyní víc glass, i když má zachovanou okrajovou mřížku
    - nástěnné obrazy nyní vychází z originálu, ale mají větší rozlišení
    - byla změněna textura hlíny tak, jak je tomu na webových stránkách gatecraft :)
    - mycelium je nyní fialové po vzoru originálu
    - dřevěné fošny jsou nyní spojité
    - byly upravené barvy dřeva jako takového více po vzoru originálu
    - byly upravené barvy vlny po vzoru originálu
    - upraven vzhled creepera

    a zkusil jsem změnit i způsob praskání těženého bloku (jako jediný ne po vzoru originálu), tak kdyžtak dejte vědět, jestli se to líbí, nebo preferujete klasické praskliny :)

    Mimochodem, velké dík patří Sharinganovi aka winKoneR, který je aktivně zapojený do několika aktivit týkajících se serveru GateCraft, a dost mi tím pomáhá :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam