• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: taky s tím mám tak trochu problém, takže nejsi jedinej :)
    Ačkoli se snažím držet texture pack po vzoru originálu, přiznám se, že v tomto případě jsem docela váhal, jestli zasáhnout i do této textury..
    Najde se zde ještě někdo, kdo preferuje více jednolitý stone, po vzoru originálu? Už jsem pozměnil několik materiálů na přání a podněty druhých, tak mile rád upravím i tento..
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    já si nemůžu pomoct ale stone nevypadá jak kus skály, jako kterej by měl.. Jsem jedinej?
    původní stone je proste smooth, kus skály, tenhle je takovej členitej a vypadá to jako kamenná zeď, namísto skály což by to jakoby mělo bejt
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak to je nemalej Aion :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Event Rewards:

    ----- předáno -----
    dodocop: 5000 crowns
    F4lco*: 5000 crowns
    navarius: 2500 crowns
    Reditel_vapenky' 2500 crowns
    deii*: 5000 crowns

    ----- dosud nevyplaceno -----
    Laqhren: 2500 crowns
    smejdak: 5000 crowns

    ------ extra ------
    Po porážce Ender Dragona byly v Mining Colony vystavěny 4 Dragon Travel Towers, které nahradily MineCart dopravu. Nové věže umožňují přelet z jedné na druhou, na osedlaném Ender Dragonovi. Využití této dopravy je zpoplatněno různými cenami, v závislosti na "důležitosti" trasy. Například cesta ke Clay Lake stojí s přestupem 300 crowns - cesta k první věži Sand Machine stojí 100 crowns, a přelet k Clay Lake stojí dalších 200 crowns. Nicméně, pokud zrovna žádné peníze nemáte, stále si k Clay Lake můžete dojít pěšky. Dragon riders :)
    DEII
    DEII --- ---
    Vylezu doma na balkon a ....

    GECKON
    GECKON --- ---
    tak drak byl poražen! :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Cuchulain.. při stroše štěstí budou zabijet draka ještě v 23:00 :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON
    GECKON --- ---
    právě to začalo
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    těch 23:00 vypadá pro mne jako ideální čas :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    CUCHULAIN: tak moc ne. koupání dětí úspěšně zdržuje od jednání s draky :-/
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: Doufám, že to vyjde :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Nezapomeňte dnes večer ve 21:00 narukovat ke spawnu ;)
    GateCraft - Events
    http://www.gatecraft.cz/-adventures-/-events-/-(14)-dragons-strikes-back-
    GECKON
    GECKON --- ---
    CUCHULAIN: jj, vietnamská tržnice :)

    ..btw: doufám, že zítra bude velká účast. Tento event připravuje Phoenix, a nechystá na vás nic lehkého :) ..a pokud se vám draky opravdu podaří porazit, můžete čekat změnu ku lepšímu v Mining colony ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: ježkovy voči...
    doblá volbá, taky mamé :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SMEJDAK: všechno máme.. Co nemáme objednáme. Nemožné ihned, zázraky do tří dnů ;)
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    GECKON: rozhodne mnohem lepší... děkujem. My si zase něco najdeme, se neboj .)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Další drobná aktualizace
    http://www.gatecraft.cz/files/public/johnsmith_gatecraft_V0.3.1.zip

    změny:
    - na žádost dvou residentů z města Oasis byl upraven Crafting Table :)
      Pilka už není položená nahoře, ale z boku. Na horní straně stolu je ubrus s mřížkou 3x3, tak jak je tomu v originále :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Aktualizovaný texture pack:
    http://www.gatecraft.cz/files/public/johnsmith_gatecraft_V0.3.zip

    změny:
    - trapdoor má po vzoru originálu průhled skrz mřížku, tak jak je to v originálu. V mřížce jsem naznačil skleněnou výplň, ale pokud bude dost lidí proti, mohu ji v další aktualizaci odstranit.

    - stoneBrick měl v novém texture packu dekorativní čtverec uprostřed místo praskliny.. Nyní je prasklina i v novém.. Například v rogue lands je tím naznačen popraskaný chodník, a tam ta dekorace vypadala dost divně..

    - v současném texture packu nebyly všechny textury pro armor, tak jsem je doplnil z jiného texture packu :) ..také ghast byl bez textury, a nyní ji má. Vyzkoušel jsem pozměnit creepera, tak dejte vědět, jestli je tento lepší, nebo ho mám vrátit na předchozího.

    - je změněná animace exploze :)


    Snad se změny budou líbit :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Ještě jeden obrázek na zeď, z dneška :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam