• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    GECKON:me nedelni tremin loveni cehokoliv vyhovuje? i hodina mi pripada ok...
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    ad textury: Sice bych bral vyhlazenější stone, ale ta textura momentální je docela hezká... Možná bych ji nechal stranou a trochu upravil na nějaký jiný block.
    K eventům... Dělat eventy o týdnu je asi nesmysl, každopádně ani o tom víkendu to není valné, v neděli je každej na pokraji sil v těch 9 večer... V lepším případě v 9 ((:
    Ale já se přizpůsobím, času fůra.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: http://painterlypack.net/customizer.php ja si delam textur baliky tady snda tam najdes neco pekneho
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    sakra musim se vysrat na SWTOR a svihani mecem a konecne se vyhrabat z nub zony :(
    GECKON
    GECKON --- ---
    ok, myslím, že je to celkem jednoznačné..
    ..v dalším updatu texure packu bude stone (id:1) taktéž přizpůsoben po vzoru orig. texture packu :)

    také zde byly dotazy, zda budou další PvP turnaje.. To mě ovšem dovádí k otázce, kdy by vám takový zápas vyhovoval? Předminulou neděli se na PvP našlo 10 hráčů, tedy 5 na 5, ale přitom na minulý PvE event byla účast celkem žalostná.

    Chci se tedy zeptat, kdy by vám vyhovovalo konání událostí, kterých byste se rádi účastnili.. Napište dny, rozmezí hodin, i zda preferujete PvP, nebo PvE(nviroment). Od toho se budou odvíjet další eventy.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    /town spawn deswar

    Beta Deswaru. Neni to jméno města, ale je to jméno bludiště. Uvítám jakýkoli připomínky. Je to teda jakoby těžký (a krátký) docela + velké nebezpečí rage quitu..
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: jj ja bych take rad jednolitejsi smooth
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Já bych asi taky bral ten smoothnější (:
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    coz mi pripomina: Je nekde video ze zabijeni slepic dynamitem?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: to vypadá dost vymakaně. bude z toho video? :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: jj, u některých věží.. Pak tam byly ještě vznášející se ostrovy, nebo co to vlastně bylo, kde bylo nutné najít vstup, doletět tam pírkem, úzkým otvorem otvorem se portnout dovnitř pomocí ender pearl, a tak také vyničit krystaly.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: oc nakonec tedy slo, pro nas co jim to furt padalo :)

    zcraftit dostatek eoe, pomoci dvojice odemknout vec, vyhopsat nahoru a znicit regeneracni krystal; nasledne pak kuchnout draka?
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: taky s tím mám tak trochu problém, takže nejsi jedinej :)
    Ačkoli se snažím držet texture pack po vzoru originálu, přiznám se, že v tomto případě jsem docela váhal, jestli zasáhnout i do této textury..
    Najde se zde ještě někdo, kdo preferuje více jednolitý stone, po vzoru originálu? Už jsem pozměnil několik materiálů na přání a podněty druhých, tak mile rád upravím i tento..
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    já si nemůžu pomoct ale stone nevypadá jak kus skály, jako kterej by měl.. Jsem jedinej?
    původní stone je proste smooth, kus skály, tenhle je takovej členitej a vypadá to jako kamenná zeď, namísto skály což by to jakoby mělo bejt
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak to je nemalej Aion :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Event Rewards:

    ----- předáno -----
    dodocop: 5000 crowns
    F4lco*: 5000 crowns
    navarius: 2500 crowns
    Reditel_vapenky' 2500 crowns
    deii*: 5000 crowns

    ----- dosud nevyplaceno -----
    Laqhren: 2500 crowns
    smejdak: 5000 crowns

    ------ extra ------
    Po porážce Ender Dragona byly v Mining Colony vystavěny 4 Dragon Travel Towers, které nahradily MineCart dopravu. Nové věže umožňují přelet z jedné na druhou, na osedlaném Ender Dragonovi. Využití této dopravy je zpoplatněno různými cenami, v závislosti na "důležitosti" trasy. Například cesta ke Clay Lake stojí s přestupem 300 crowns - cesta k první věži Sand Machine stojí 100 crowns, a přelet k Clay Lake stojí dalších 200 crowns. Nicméně, pokud zrovna žádné peníze nemáte, stále si k Clay Lake můžete dojít pěšky. Dragon riders :)
    DEII
    DEII --- ---
    Vylezu doma na balkon a ....

    GECKON
    GECKON --- ---
    tak drak byl poražen! :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Cuchulain.. při stroše štěstí budou zabijet draka ještě v 23:00 :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam