• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    mno, předpokládal jsem spíš start tak v 21. hodinu, ale asi to budu muset odvolat. Mám uzávěrku a asi mě čeká u tak už tak dlouhá noc :(
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Jdu asi pozdě, ale já bych asi sehnal enpremiho...
    FALCO
    FALCO --- ---
    GECKON: zatim s parcelama vychazi akorat. Ale spise ocenim prirustek, uz jen kvuli tomu abych mohl dodelat zdi a podobne. :) at mam pekne Okoli mesta zpracovano.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    ja jsem solista, mne se kazda parcela navic bude hodit :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Návhr: změna v Towny
    Deii navrhuje zvýšit počet standardních parcel z 10 na 12. Já jsem vlastně také pro, ale budu moc rád, když se mi k současnému, případně i novému limitu vyjádří i ostatní. Jak v současné době vycházíte se stavebním místem? ..a jak jste na tom s nakupováním bonusových parcel :)

    - ---- -

    a ještě dodatek k předešlému postu: Obrázek připravované arény :)http://i43.tinypic.com/2i27ccw.png
    GECKON
    GECKON --- ---
    Najdou se zítra hráči na PvP, alespoň 5 na 5 ?
    ..pokud bude nějaká odměna, tak leda za účast, protože mi jde hlavně o to, otestovat novou arénu která se od ostatních liší v několika aspektech.

    - herní mód je: Capture the Flag, takže body budou za ukradené vlajky :)
    - prostředí bude demolovatelné (po dohrání mapy se zregeneruje)
    - budou zde nová povolání:
    ---> alchemist: s lahvičkami jako team supporter, a zároveň bude moc zpomalovat protovníky
    ---> builder: bude moc stavět opevnění, mosty, a podobně
    ---> boomer: bude vybaven TNT, redstone prachem a páčkou :)

    Ještě jednou připomínám, půjde hlavně o testování, takže zápasy mohou být přerušovány kvůli změnám v nastavení inventářů jednotlivých povolání, a tak podobně.

    -----

    btw: dneska jsem provedl update několika pluginů včetně Bukkitu, tak snad nebudou problémy.

    ..také jsem při při aktualizaci pluginu na PvP zjistil, že přibyly i nějaké nové herní módy, takže jak bude čas, pustím se hned do další mapy pro menší počet hráčů :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SNICKERS: Jak rikam je to tezky, ale neboj je to udelatelny )
    Think outside the box
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    omg hodinu překládám page na gatecraftu a systém mě odhlásí... samozřejmě zrovna nejsem doma, takže nemám lazarus... OMGOMG !!!!
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SNICKERS: na to právě musíš přijít :) hrál sem betu Deswaru a musim říct že to byla super pařba s oldschoolovym platform-puzzle nádechem a místy velmi frustrující :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: Hmm, jak otevřu ty dveře? (: outsider
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: nedele vecer me osobne vyhovujou. To sem skoro vzdycky doma.
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: naštěstí nejsme omezeni pouze již existujícími texture packy, ale existuje zde i něco, jako photoshop :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: ale tech peknejch 32x32 je pomalu
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: Už jsem na paintery koukal, dokonce jsem z toho použil efekt exploze, ale jinak je to nepoužitelné.. :/
    ..paintery má rozlišení 16x16, zatím co JohnSmith je 32x32
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    Nevíte někdo poč se mi všechny slepice schovávají do kauldronu co sem jim tam postavil na pití? :) Docela blbe se pak krmej a mnozej... sou tam porad a nechtej ven :D
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    GECKON:me nedelni tremin loveni cehokoliv vyhovuje? i hodina mi pripada ok...
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    ad textury: Sice bych bral vyhlazenější stone, ale ta textura momentální je docela hezká... Možná bych ji nechal stranou a trochu upravil na nějaký jiný block.
    K eventům... Dělat eventy o týdnu je asi nesmysl, každopádně ani o tom víkendu to není valné, v neděli je každej na pokraji sil v těch 9 večer... V lepším případě v 9 ((:
    Ale já se přizpůsobím, času fůra.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: http://painterlypack.net/customizer.php ja si delam textur baliky tady snda tam najdes neco pekneho
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    sakra musim se vysrat na SWTOR a svihani mecem a konecne se vyhrabat z nub zony :(
    GECKON
    GECKON --- ---
    ok, myslím, že je to celkem jednoznačné..
    ..v dalším updatu texure packu bude stone (id:1) taktéž přizpůsoben po vzoru orig. texture packu :)

    také zde byly dotazy, zda budou další PvP turnaje.. To mě ovšem dovádí k otázce, kdy by vám takový zápas vyhovoval? Předminulou neděli se na PvP našlo 10 hráčů, tedy 5 na 5, ale přitom na minulý PvE event byla účast celkem žalostná.

    Chci se tedy zeptat, kdy by vám vyhovovalo konání událostí, kterých byste se rádi účastnili.. Napište dny, rozmezí hodin, i zda preferujete PvP, nebo PvE(nviroment). Od toho se budou odvíjet další eventy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam