• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    jenom se jen tak ptám, jestli bude ten smoother stone nebo ne.. vim že si řikal, že máš málo času, jenom to tak připomínám, aby se na to nezapomnělo )
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: podle mě už asi chápe, že to myslíme vážně :)
    ..a i kdyby ne, ohlídáme si ho :)

    Dneska jsem si přidal jeden zářez na nějakém dánském blbovi, takže jsem ve střehu :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    kenny je griefer, dřív nebo později ho zabanuju znova...
    GECKON
    GECKON --- ---
    SUMI: tak až se vrátíš do hry, zkusíme u Kennyho něco jako zkušební lhůtu :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: souhlasim :) velká města si zaslouží jen největší bohatýři :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Co se limitu měst týče, koukal jsem na celkový přehled vykoupených základních parcel a bonusových, a nejsem si jist, jestli je to opravdu nezbytné.
    Tak nějak chápu, že se tu neobjeví nikdo, kdo by byl proti navýšení limitů, ale..

    ..snad ani polovina aktivních měst dosud nevyčerpala současný limit přidělených parcel na hlavu hráče. A co se týče snahy nakupovat bonusové parcely, tam je situace u bodu mrazu.

    Je zde snad jediné město, kde se hráč opravdu snaží nakupovat i bonusové parcely, aby mohl realizovat své budovatelské záměry. Tím je městem je Palermico, které navíc obývá jediný hráč, a zvládá to i když má dosud nahráno jen 34 hodin, a ještě k tomu si k financím nedopomohl ani jednou eventem Arachnophobia.. To mě přesvědčuje o faktu, že to může zvládnout i jedinec :)

    Podtrženo sečteno: na základě faktu, že většina měst ani nevyčerpala základní limit parcel, a ty které už jej vyčerpaly nemají snahu nakupovat bonusové, zvyšování limitů prozatím nepovažuji za nezbytně nutné. Existuje zde několik cest, jak získat potřebný kapitál na nakoupení bonusových parcel. Tak to nejdříve zkuste tou náročnější cestou :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    SUMI: Jako on by chtěl, protože tam hrajeme my.
    SUMI
    SUMI --- ---
    GECKON: Díky, zatím to nevypadá nic moc se mnou...:// Jako Kenny by si druhou šanci zasloužil, ale nevím jak to má teď s časem a nevím jestli je tenhle druh serveru pro něj. :(
    GECKON
    GECKON --- ---
    SUMI: těším se.. Ať ti to dobře dopadne ;)

    btw: dneska jsem poprvé porušil pravidlo nulové tolerance, a dal druhou šanci jednomu rougovi z Rumunska. Pomohl mu fakt, že má dokonalý přehled v MC (včetně pluginů), a pomohl mi odhalit i nějaké chyby. Neodradilo ho ani páteční zhroucení a půlhodinový výpadek serveru během aktualizací :)

    Jeho proviněním byl xRay a LightHack. Trestem se mu stalo vymazání inventáře a peněz. Dokonce když zjistil, že neschytal ban, mi na oplátku poradil plugin, který dokáže modifikované klienty různými hacky odhalovat :)

    ---

    Což mě dovádí k dotazu na Sumiho.. Myslíš, že Kennykomár zaslouží druhou šanci? ..o tom, že už znovu žádný průser neudělá snad ani nepochybuji, ale stále jsem nepolkl tu hořkou slinu toho, co provedl a jakým způsobem se následně zachoval.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: zvýšit počet parcel na 12 - určitě! super nápad
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Škoda, škoda... Příště (:
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI: GL
    SUMI
    SUMI --- ---
    Už za týden! Se snad konečně vrátím!
    GECKON
    GECKON --- ---
    mno, předpokládal jsem spíš start tak v 21. hodinu, ale asi to budu muset odvolat. Mám uzávěrku a asi mě čeká u tak už tak dlouhá noc :(
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Jdu asi pozdě, ale já bych asi sehnal enpremiho...
    FALCO
    FALCO --- ---
    GECKON: zatim s parcelama vychazi akorat. Ale spise ocenim prirustek, uz jen kvuli tomu abych mohl dodelat zdi a podobne. :) at mam pekne Okoli mesta zpracovano.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    ja jsem solista, mne se kazda parcela navic bude hodit :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Návhr: změna v Towny
    Deii navrhuje zvýšit počet standardních parcel z 10 na 12. Já jsem vlastně také pro, ale budu moc rád, když se mi k současnému, případně i novému limitu vyjádří i ostatní. Jak v současné době vycházíte se stavebním místem? ..a jak jste na tom s nakupováním bonusových parcel :)

    - ---- -

    a ještě dodatek k předešlému postu: Obrázek připravované arény :)http://i43.tinypic.com/2i27ccw.png
    GECKON
    GECKON --- ---
    Najdou se zítra hráči na PvP, alespoň 5 na 5 ?
    ..pokud bude nějaká odměna, tak leda za účast, protože mi jde hlavně o to, otestovat novou arénu která se od ostatních liší v několika aspektech.

    - herní mód je: Capture the Flag, takže body budou za ukradené vlajky :)
    - prostředí bude demolovatelné (po dohrání mapy se zregeneruje)
    - budou zde nová povolání:
    ---> alchemist: s lahvičkami jako team supporter, a zároveň bude moc zpomalovat protovníky
    ---> builder: bude moc stavět opevnění, mosty, a podobně
    ---> boomer: bude vybaven TNT, redstone prachem a páčkou :)

    Ještě jednou připomínám, půjde hlavně o testování, takže zápasy mohou být přerušovány kvůli změnám v nastavení inventářů jednotlivých povolání, a tak podobně.

    -----

    btw: dneska jsem provedl update několika pluginů včetně Bukkitu, tak snad nebudou problémy.

    ..také jsem při při aktualizaci pluginu na PvP zjistil, že přibyly i nějaké nové herní módy, takže jak bude čas, pustím se hned do další mapy pro menší počet hráčů :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SNICKERS: Jak rikam je to tezky, ale neboj je to udelatelny )
    Think outside the box
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam