• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SHARINGAN: Taky jsem to nemohl najít, ale už se to zařadilo, třetí stránka...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: sem asi slepej, ale když ten seznam projíždim, tak tam gatecraft vůbec nevidim...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    pro beta invite bude zvlášť česká i anglická verze videa... pak plánuju udělat i kratší videa pro prezentaci konkrétních featur serveru, kde bude konkrétnější rozbor všech vymožeností, oproti beta invite traileru, kde sou featury prezentovány jen v pár sekundovejch shotech...
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: Má být dvoujazyčný...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: dit já vim, tedka to tady před chvilkou psal, že pomalu "vymejlší co po tomhle traileru".. Já jsem jenom přispíval do brainstormingu, že video se mi zdá jako dobrá forma reklamy..
    jakmile nějaký bude tak se to může postovat do těch všech MC fór, jestli bude dvou jazyčný tím líp
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: prosím, přečti si zpětně diskuzi..
    ještě poradím SHARINGAN = winKoneR ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    nějaký video ne? Win něco řikal, že by natočil.. já sem o nějakym neofiku taky uvažoval ale to, no nechme to radši bejt :D a jakmile se to hodí na youtube že je to otevřený a všechno tohle tak se sem pohrnou tuny lidí.. pak se jenom budou filtrovat ty děti a blbci..

    a teda stálo by za to udělat dvou jazyčný video.. ale to žejo bylo nějak v plánu?
    GECKON
    GECKON --- ---
    MARWIN: Já to nevyplňoval :)

    Kdo může hlasujte i zde: (stačí kliknout)
    czech-craft.eu
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    zahlasovano
    server country je francie?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Kdož můžeš, přidej hlas ;)
    GateCraft [Czech/English] Quests, Events, Economy, Multiworl 1.0.1 - Minecraft Server List
    http://minecraft-server-list.com/server/22532/

    jinak poprosím Dragonauda, který tam má jako stvořitel možnost editovat, aby tam nějak nacpal i banner, který je připraven zde:
    GateCraft - Kontakt
    http://www.gatecraft.cz/-others-/-contact-
    :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: vim že mělo bejt teď o víkendu, ale vlezli mi do toho menší horečky, křeče v oblasti hrudního koše a koxitidní(?) infekce v levym rameni... teď sem na rehabilitaci, až budu zas doma tak se k tomu vrátim při prvnim volnu... neboj se že bych na to sral, naopak už pomalu vymejšlim co dál po tomhle traileru, ale prostě mám pech...
    GECKON
    GECKON --- ---
    DAVESADE: tohle bych právěže docela rád spojil ruku-v-ruce s tím invite videem, do kterého vkládám asi největší naděje.. :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    GECKON: Já jsem nabízel, že bys mohl publikovat nějaký text u mne. Kdybys sepsal, co tě k serveru vedlo, čím se chceš lišit - ne nutně agitačka ;).
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Jinak krátká chvíle googlení mi vrátila http://minecraft-server-list.com/ a naše stránky by asi chtěly obnovit, stojí tam že to je pořád alpha...
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: O překladatelství do EN jsem uvažoval, chtěl jsem ti psát na IRC, ale pak winKoneR říkal, že překládá on. Čeština mi jakž-takž jde rovněž...
    GECKON
    GECKON --- ---
    Neptejte se, co může udělat server pro vás, ptejte se, co můžete udělat pro server :)

    Jinými slovy vyhlašuji brainstorming :) ..přijímám jakékoli návrhy, jak zvýšit návštěvnost serveru, a nezůstane to jen na mě :)

    Momentálně to vypadá, že nás z toho aktivně vysekává pouze jediný člověk, a tím je winKoneR, který doplnil další překlady do angličtiny.. A doufám, že se pohybuje směrem kupředu i vývoj videa, jinak si ho asi vytvořím sám :)

    btw: Pokud se zde objeví i další překladatelé, mile rád uvítám posily do aktivního teamu. Neviděl bych problém ani v úpravách českého textu, pokud je zde někdo, kdo má o hře přehled a napadají ho další informace, které by stály za doplnění, popřípadě by měl zájem o případnou korekturu..
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Tak to je úžasný (:
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: My mame penez na bonus parcely dost, ale nevyresi to nas problem s mistem - pouze to jednorazove oddali. Kdyby na gatecraft pribyvali lide, bylo by to take reseni. Jenze momentalne je tam trochu mrtvo. Kde jsou ti slibovani lide, kteri meli dorazit? :) Nemusime zvysovat pocet parcel, ale zapracujme na reklame.
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: Vsechny jeho veci jsme rozebrali a prestaveli. Doufam, ze na nas nebude nastvany :D Klidne mu druhou sanci dej - ale posledni.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Je zde někdo, kdo rád šachy? :)
    Bukkit Plugin Tutorial: ChessCraft - Play games of chess in the world of Minecraft - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=QwPyzWQq9Y0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam