• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: Mam to hotove. Viz dnesni podivne chovani uzivatelu "rucnik" a "mydlo" na IRC. ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: tenhle by se ti nelíbil ? :)

    mIRC Downloads - scripts, addons, dlls, themes, code
    http://www.mircscripts.org/comments.php?cid=4200
    GECKON
    GECKON --- ---
    Je tu někdo, kdo umí javu, a troufl by si s tímto napsat IRC bota?
    PircBot - Java IRC Bot Framework (Java IRC API for Bots)
    http://www.jibble.org/pircbot.php

    Šlo by prakticky jen o udržovaní OP (half-OP) na základě host name. Pokud možno, aby se seznam hostnejmů dal psát někam do textového souboru.
    Pustlil bych se do toho sám, ale už vážně nemám kdy :/
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak křest ohněm je za mnou.. Sice jsem musel ručně přepsat nastavení bez mála asi stovky hráčů, ale zdá se že to jede i včetně zachování dekorací u nicku :)

    Ale tentokrát už mám konečně zas pod palcem i zóny. Nyní se už Newcomer nedostane ani za hranice Rogue's village, takže bude doslova nucen vyhledat ten kouzelný command :)

    Přesto to byl docela hardCore zásah do zaběhlého systému. Není v mé moci odzkoušet všechny pluginy, takže je možné, že někde vyvstanou nějaké bugy. Kdyby nějaké byly, nahlaste mi je přes /help [popis problému]. Jakékoli zneužívání bugu = porušení pravidel - ale vám to asi nemá potřebu připomínat, žeyo :)

    btw: Proběhl i update Bukkitu.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Server bude teď chvíli pod palbou restartů.. Jdu nahazovat nové pluginy
    Bude to vyžadovat i opravu mého GateCraft pluginu

    Během restartů si budete moc zahrát, ale přeji pevné nervy :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PECA: server zdarma, hru si musíš koupit
    PECA
    PECA --- ---
    Asi se zeptám hodně blbě, ale není mi úplně jasné, jestli je potřeba nějaký placený klient, nebo je klient úplně free a platí se přístup na herní server. Na GateCraft je potřeba mít nějakou konkrétní verzi, nebo je možné použít "Minecraft Classic" (Outdated, but free - což naznačuje, že odpověď na moji první otázku je "placený klient")?
    GECKON
    GECKON --- ---
    hum, už to bylo tak nadějný, že budeme mít v Kingdomu 3 zahraniční hráče, a najedou to začali kurvit.. Zneužití bugu, a než jsem začal řešit, jak se teda do Kingdomu dostali, tak to začali bourat. Achojo..

    A to se ještě musím jebat s přechodem z GroupManageru na PermissionsEx (PEX)
    Mě z toho dnes vomejou :(

    Takže už tu máme 4 bany
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Je měněn ten cobble? Přijde mi nějaký jiný...
    GECKON
    GECKON --- ---
    update: První opravdu oficiální texture pack

    Bylo přidáno/předěláno mnoho předmětů, kterým textura chyběla, nebo byla ještě z originálu. Teď už je jich předělaná téměř většina. Taky jsem trochu vyhladil ten smooth stone, ale opravdu jen celkem nepatrně, protože se součanou docela značně kontrastní texturou ostatních šutrů to vypadalo opravdu dost šíleně. Takhle je to myslím v rámci kompromisu asi nejpřijatelnější. Byly upravené/přidané i nějaké GUI - například na Alchemy.

    Snad to bude vyhovovat co nejvíce lidem - je mi jasné, že né všem :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dneska jsme tu meli rekordmana. Rogue lands za 40 minut :)
    Chvíli jsem myslel, že je v logovacím engine nějakej bug :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Kdo může, pojďte do Skyland warzones
    Je zde nová DeathMatch aréna pro 8 lidí, kterou postavil Zmety a Smejdak :)

    stačí dát /warzone Coloseum :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: takze rikas je potreba ti zredukovat objem prace? ok, stav se zitra na HR podepsat papiry :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Musím se omluvit, ale oproti prosinci, kdy jsem bych schopen GateCraftu věnovat minimálně 8 hodin denně, a lednu kdy jsem se snažil vyhradit alespoň 2 hodiny denně (už jen v průměru), tak momentálně jsem pod těžkým tlakem jak ze strany práce, tak mých dalších real-live aktivit, kterých se účastním. Momentálně jsem rád alespoň za hodinu denně, a ruku na srdce, u takového projektu se toho moc za hodinu stihnout nedá.

    Proto se také snažím rozdělovat práci mezi lidi, kteří si získali mou důvěru (velký bratr vás sleduje alespoň z IRCu ;), a úkolovat ve směrech, ve kterých nejsem zcela nezbytným účastníkem :) ..už jen včera jsem naverboval další 2 stavitele na novou PvP (non-team) deathMatch arenu.

    Bohužel se obávám, že má zaneprázněnost potrvá ještě do poloviny března, než odbourám nezbytné zakázky, a budu mít zase více volného času..
    GECKON
    GECKON --- ---
    SNICKERS: jestli se nepletu, tak má většina browseru bookmark :)
    ..ale vím o tom, včera večer jsem taky dospěl k názoru, že by nebylo od věci frknout to někam na viditelné místo :) ..jen to teď opravdu nestihám řešit :(
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: btw chtělo by to hodit třeba do záhlaví, hlasuji když si vzpomenu a za chvíli budu muset pátrat někde v záložkách nebo diskuzi... Tak jestli by to šlo (:
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: operu mini nevedu :/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    a jeste jedna "zajimavost", spatne se mi zobrazujou stranky v opeře mini na symbiantu, vidim logo a nic vic, zadny menu nebo tak.. Je chyba u me? A nebo nejsou stranky optimylizovany pro mobil(coz by bylo pochopitelne, protoze z mobilu asi nikdo mc hrat nebude)?
    GECKON
    GECKON --- ---
    ah.. opravím hned jak se v tom budu vrtat :)
    ..prej leguána :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: jj už na to koukám, ale bohužel nevim kde je uloženej zdroj toho co je v záhlaví, tak budu muset počkat na leguána :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: v logu jak se tam promnenuje takovej ten text, tak v angl. verzi tam v jednom probliku je na konci "many more"
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: jj má být much more :) kde to je na webu špatně pls ? zrovna tohle vim že sem minulej tejden opravoval, ale evidentně né všude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam