• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SHARINGAN: zatím ne :-)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: jo
    (ackoli to nebylo na me)

    P.s. Jestli to vyznelo spatne tak sorac :D proc bych neco takovyho rikal kdybych to myslel vazne .)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    CUCHULAIN: umíš v AAE ? :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: třeba můžu nějak pomoct :-)
    s videem taky občas pracuju.
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    GECKON: doufam ze to je to jedine co se odklada na neurcito.... vcera sem v 9 vecer stepoval na spawnu v prime city a nikde nikdo, zadna akce... takhle teda ne :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    To jednoduše shrnu: video se odkládá na neurčito..
    ..nicméně do budoucna se s tím rozhodně počítá :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: pošta
    SKY_MAX: tenhle příspěvek sem do teď ignoroval, ale byl bych radši kdybych takovýhle posty vůbec nemusel číst, děkuju
    GECKON
    GECKON --- ---
    CUCHULAIN: no to né.. jen pro ten /sethome :)
    SHARINGAN: přesně jak říkáš.. ;)

    btw: jak už tu bylo dotazováno, jak to vypadá s videem? :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: novej plugin s postelí? co to bude za čuňárnu? :-D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NAVARA: pravej klik na postel čili vlez do postele bude přímej ekvivalent pro /sethome, čili bude úplně jedno jestli je den nebo jestli sou na serveru hráči... se samotnym spanim to nemá nic společnýho :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: tak at jde ale postel alokovat i kdyz je den nebo jsou ve hre ostatni hraci

    jinak ze si nekdo nastavi home do pavouciho eventu bych skutecne takhle neresil... jeho blbost - navic si muze zavolat o pomoc, pockat 5 minut az vyjde slunko,...
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: tak do dolu si sebou budeš moc nosit postel :D
    ..horší to bude v Eventech a Dungeonech :)

    ..alespoň bude větší motiace chodit ve skupinkách, protože /tpa(here) samozřejmě zůstane :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: dobrej nápad... já mám homeblock věčně položenej někde v dole :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    tyjo, zrovna dneska ráno jsem o tom mluvil s adminy, no a před malou chvílí se to stalo znovu..

    Do budoucna počítejte se zrušením commandu /sethome
    Command /home sice zustane, ale budete si jej nastavovat kliknutím na postel.

    Už ani nevím po kolikáté to je, co jsem někoho musel vytahovat z pavoučího eventu, protože si tam nastavil home. A celkově /sethome trochu nekoresponduje s myšlenkou hardcore survivalu. Na spawn, nebo do svého města se budete moc portnout vždycky, takže.. Alespoň se z postele stane víc než jen dekorace. A bude užitečná i v připravovaném pluginu..
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: úlet, mě tam ty čísla jen probliknou a hned zmizí, a když jsem se snažil dopočítat po řádcích, kterej command to je, tak jsem se pokaždé dopočítal jinam :D

    ..njn, tak jak je čtvrtek malým pátkem, tak já mám v podnělí ještě malou neděli, no :)))
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    NAVARA: smaze vsechno z inventare :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    děkuji :)

    co vlastně způsobuje /afk?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: co všechno se člověk dozví :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    tyjo, nevím, jestli je to zrovna 31. řádek, ale fakt je to tam :)

    takže při private /msg [nick] [text] je možné použít pro opětovnou zprávu stejnému adresátovi pouze /reply [text], nebo ješte kratší formou /r [text]

    To docela usnadní život i mě :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam