• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: bohužel tohle je client side mod :/

    btw: jsem zas o kus dál v práci na přechodu na 1.2 :)
    Alespon se mi konecne povedlo správně propojit heroChat s craftIRCem, ale bohužel propojovací plugin to propojení trochu kurví, na IRCu nepřeposílá prefixy a suffixy, takže chybí barva nicku a dekorace, no a směrem z ircu do hry se ten text nedá formátovat už vůbec :/ ..ale ten bridge je teprve ve verzi 0.1, tak doufejme, že to další verze už budou řešit lépe :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    a btw tohle je docela krutý.. všechny ty možnosti který se tim otevíraj
    Minecraft: Climbing, Diving, Sliding and More! (Smart Moving Mod) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=YRd25ZdZZI4&feature=plcp&context=C4e13255VPvjVQa1PpcFMKAowHIAWjnvK7rdgFXgnNqs0oykaioMw%3D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    "nějakej" realm ?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Deathscapes z death's landscapes...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Jiříkovo vidění.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Hellheim
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dobrá tedy.. Teď ještě vymyslet nějaký rozumný název pro takovýto Anarchy world :)
    Něco jako Anarchy lands, ale rád bych se vyhnul slovu lands :)
    Napadá vás něco? :) ..nejlépe tak, aby to vystihovalo povahu daného světa.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: zalezi jak to bude propracovany... v hlavnim meste by meli outposty smysl pro rychlopohyb po mape, ve vedlejsim tam musi byt nejake pekne lakadlo a moznosti (pasti, golemove,...)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: hej to mi přesne v gatecraftu chybí, nějakej takovejdle anarchistickej svět, já jsem určitě pro všema deseti
    GECKON
    GECKON --- ---
    Taková idea, která asi ještě bude chtít zformovat, ale..
    ..už zvažuji do hry zapojit outposty.. Pro ty co neví, o čem je řeč. Outposty jsou součástí pluginu Towny, a je to vpodstatě něco jako sesterské město k vašemu hlavnímu se stejnými pravidly, stejný nákup pozemků, atd. akorát může být opět postaveno kdekoli a jakkoli daleko :)

    No, ale podstatou myšlenky je to, že bych založil ještě jeden nový svět, kde by bylo možné tyto outposty zakládat, ale svět by měl navíc globálně povolené PvP, ve městech by se nedal vypnout spawn mobů, a neřešili by se ani krádeže z truhel :) ..prostě by to byl adrenalinový svět, kde by se mohli hráči kosit, okrádat se, a možná by se dalo pořešit i něco jako score PvP board, a nějaké odměny těm nejlepším :)

    Ještě bude potřeba zvážit mnoho faktorů, jako například fakt, že je docela pravděpodobné, že bych kvůli outpostům zvedl počet přidělených základních parcel na osobu. ..ale radši se optám předem, byť to bude dotaz spíše na hráče větších měst: budete mít o něco takového zájem? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    toto vypadá použitelně :)
    Quarantine - Bukkit
    http://dev.bukkit.org/server-mods/quarantine/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    podarilo se mi zobrazit gatecraft.cz na mobilu, konecna, hura

    V anglicky verzi v /about server je prvni odstavec anglicky a pak je tam cela about server ale cesky..
    Jen tak rikam
    GECKON
    GECKON --- ---
    Nechci nic zakřiknout, ale přechod na 1.2 začíná vypadat dobře :)
    Jsem tak v polovině přenastavování všech pluginů, ale zatím se zdá, že vše jede jak má, tedy alespoň použitelně :)
    Uvidíme, co ta druhá polovina pluginů :)

    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    To je fakt fór koukám :D Jsem minul většinu diamatovejch treasures..
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    NAVARA:sam a bez godmodu uz ani ven nevylejzam a v noci vubec :) ... i tak sem schopnej nechat ve vlastnim meste za bileho dne 20 levelu. :D ...... takze neco na tom bude asi
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMEJDAK: visco, jednou pavouci potravou, navzdy pavouci potravou... :)

    mne to teda prekvapilo, vzdyt tam ta hlaska litala treba trikrat+ za hodinu
    GECKON
    GECKON --- ---
    SMEJDAK: mám podezření, že některá čísla u těch obecných statistik krapek nesedí, nebo ty události počítaj nějak jinak, než jsem si myslel.

    Tedy zcela jistě vím, že docházelo k nějakým výpadkům při sběru statistik, ale tohle se mi nějak nepozdává.
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    NAVARA: takze ty si nedas pokoj:-) ja myslel mnohem min naopak. 54x me prekvapilo abych se priznal.... Geckon mi ty ruzove bryle sundal teda..... Spis by me zajimalo co sem hledal skoro 4000x v bedne?
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: ještě to určitě budu nějak víc rozšiřovat :)

    SKY_MAX:dix za info, opravím ;)
    Nordic se mi taky moc líbí :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    v záhlavý ty prolínající se obrázky, tak u anarchnofobie je furt 2500 za quest


    P.S. severský země je ukrutně hezká mapa!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    zeby smejdak zhynul na pavoucich jen 54x? imo to bylo vic... :D

    chtelo by to ukazovat i top10 po kliknuti na ikonku daneho statu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam