• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    DEII
    DEII --- ---
    SHARINGAN: Super, tak ted jeste nalakat nejake Let's playery a mame full house ;)
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    SHARINGAN: filmeček parádní... a jak čtu tak asi i funguje nebo co? :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SHARINGAN: paráda :-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Invitational Video for GateCraft ( Minecraft Public Survival Server ) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=vsB4DOn3jf0
    GECKON
    GECKON --- ---
    mining colony je otevřeno, a také byl zahájen prodej bran a pronájem spojnic mezi městy..

    GateCraft • View topic - Prodej bran do Mining colony
    http://www.gatecraft.eu/subdomains/gatecraft/forum/viewtopic.php?f=9&t=12&sid=f5b2c5fda90cda3e0c29715173c01189
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Na fóru má nyní možnost každý založit thread prezentující své město... Takže kdo nemá možnost verbovat lidi do města denně, tohle je další způsob.
    GECKON
    GECKON --- ---
    MARWIN: ajo.. pravda, pravda..
    ..jsem si říkal, že mi to jelo nějak divně, ale se čtením jsem se moc neobtěžoval :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: já taky, když si vzpomenu. je to zatím rychlejší, než psát script :-)
    i když už jsem zapátral v oblasti ocr :-)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    mne to servalo ze muzu co dve hodiny...
    GECKON
    GECKON --- ---
    ale hlasy přibejvaj.. to je nice. Hlavně se udržet na první stránce :)
    já se snažím klikat poctivě každou hodinu :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    FALCO: jojo.. už jsem je objevil :-)
    FALCO
    FALCO --- ---
    CUCHULAIN: je to easy zaplatis par dolaru za to ze ti indove budou resit nejakejch 1000 Captcha :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Duh, tak hlasy z ciziny dávat nemůžu, už to nějak omezili :(
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MARWIN: ještě 3 :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MARWIN: v noci. vstával jsem po 8. proč? :-)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    5 hlasu navic by ted stacilo aby se gatecraft dostal na prvni stranku, lidi spite?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    CUCHULAIN: hmm.. captcha. takže tak jednoduché to není :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: takže cron nebo windowsí alternativa s adresou hlasování? :-)
    jestli to teda jde...
    GECKON
    GECKON --- ---
    Stránka s žebříčky serverů nám přináší slušný příval nových visitorů stránek, a vzhledem k tomu, že jej s každým novým měsícem resetují, máme šanci zabodovat, tak neváhejte a hlasujte.. Dík ;)


    Czech-Craft.eu


    Odkaz na hlasování se nachází i na stránkách GateCraft.

    Je možné poslat hlas každou hodinu.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Ještě je tam sice třeba několik věcí poladit, ale myslím, že už se jinak můžete s klidem začít registrovat :)

    -> http://www.gatecraft.cz/forum/
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: ah.. asi mi někde unikla textura :)
    bohužel v pátek mi odešlo PC, a nové komponenty mi dojdou nejdříve v pondělí, které pravděpodobně promrhám celý den instalacemi, takže oprava chvíli potrvá :(
    Dost mě to štve, protože jsem toho chtěl stihnout nejvíc právě přes víkend.

    Alespoň prozradím plány na příští týden. Bude zresetována Mining Colony, mapa bude zároveň zvětšena z 1400x1400 na 2500x2500 a přibudou 3 až 5 nových bran, které si budou moci koupit města, případně outposty (protože do měst se mohou teleportovat ostatní hráči, zatím co do outpostu nikoli).

    Dále se přesune i těžba dřeva v Kingdomu do Mining Colony. V současné době to mezi nováčky vyvolává zmatek, a je to silně nepraktické i vzhledem k nemožnosti obnovit mapu Kingdomu. Dosud to vpodstatě bylo řešitelné pouze další mapou, čemuž jsem se chtěl také vyhnout, ale naštěstí verze 1.2 přináší novou možnost, jak tuto situaci vyřešit, podle mě, velmi zajímavým způsobem ;)

    Pro lepší zabezpečení divočiny v Kingdomu pravděpodobně přibude ještě jedna skupina zelených nicků pro nováčky, kteří přejdou z Rogue lands, než se aklimatizují na nový způsob života. Zatím si jen nejsem jist názvem, respektive váhám jestli je vhodnější Wanderer, nebo Traveler, ale spíš to bude to druhé. V praxi by to měla být skupina totožná s Residentem, ovšem bez možnosti jakékoli úpravy mapy v divočině, a teoreticky i bez možnosti vstupu do Chaosphere. Cestovatel by měl přejít v Residenta automaticky pár dní (asi týden) po tom, co se stane členem nějakého města. Důvod je prostý: už jsem se párkrát setkal se snahou hráčů zakládat stavby z povolených materiálů i když ještě nebyli členy žádného města. Jednou jsem musel odstraňoval pole založené v poušti, jindy zase první domečky pro připravované město hráčů, kteří se nakonec staly členy již existujícího města. Této anarchii v mapě kingdomu se tímto řešením předejde, a já pak nebudu muset mít strach během mé nepřítomnosti ve hře, že někdo bude, byť nechtěně, porušovat pravidla :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    vsiml jsem si, ze pec kdyz hori tak je to uplne jina pec :)
    jako nevadi mi to ale vypada to divne ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    NAVARA: 50k je hodne? za jednu noc máš úplně zadarmo 15k za blazery.. dát tomu 4 herní noci, což je necelá hodka.. nezapomeň že je to server pro hardcore hráče, otázka pak zní: jak moc je to teda server pro tebe :D
    nechci žádný flamy, jenom tak konstatuju ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam