• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: me to jasne nebylo, nevim ani z ceho by mi to melo byt jasne :) a web jsem fakt cetl :))
    GECKON
    GECKON --- ---
    zatím nikdo.. hranice jsou nastavené tak, že se tam momentálně nikdo nedostane..
    Mapa je sice vygenerovaná o rozloze 8000x8000, ale hranice byly ze 4k rozšířené na 6k

    Pravděpodobně na to vypíšu nějakej challenge, kdy založení města na houbičkách bude stát pořádnej balík :)
    Rozhodně nebude za 10k, ale měla by to být výsada těch největších z největších :)

    btw: těm co si mysleli, že budou žít na kraji mapy snad muselo být jasné, že se ještě bude svět rozšiřovat, ne? ..konec konců to není to poprvé, a ani jediný svět, na kterém se už něco takového odehrálo :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    jungle biome ze satelitni fotky nepoznam, ale jsem zvedav kdo prvni osidli houbovy ostrov
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    a my co jsme chteli bydlet na okraji ted bydlime prakticky v centru...

    coz mi pripomina ze bych to mel dostavet, ted nejak neni cas :(
    GECKON
    GECKON --- ---
    tak a dynamická mapa kingdomu je vyrenderovaná :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Po dvou a půl hodině sraní je update hotov :)
    GateCraft • View topic - Aktualizace (2012-04-11)
    http://www.gatecraft.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=27
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    urcite
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MARWIN: takže změnit a případně poštou?
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    ale zato je videt i bez loginu, takze uz je mozna v google cachi
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    SKY_MAX: no zatim ho videlo jenom 20 lidi...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    a kdybychom se snazili a dali tomu trosku formu a rad, tak bychom se mohli stat partnerem youtube a tema penezma by se skvele sponzoroval server.. Jen takova zasnena myslenka

    Coz me privadi na dalsi vec, ze tady a na foru je heslo k tomu uctu skoro uplne verejny a to tyjo nevim jak se osvedci.. Mozna jsem ale jenom paranoidni
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    to je najednou provoz :-)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    DEII: Já myslím, že odkaz na profil do poznámek to řeší. Ale válčím, YT kanál je propojen s již smazaným profilem na g+ a... Eh, z toho propojovaní je jednomu blbě.
    DEII
    DEII --- ---
    Otazka zrejme stoji trochu jinak - nebude autorum videi vadit, ze bude jejich video na GateCrat kanale - tzn veskerou popularitu videa venuji GateCraftu? :) + uvedeni autora do poznamky s odkazem na jeho kanal - z toho by asi neco kaplo :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    omg, ale smažte někdo ten g+, zbytečnost otravná.
    FALCO
    FALCO --- ---
    SHARINGAN: token ti chodi jenom kdyz mas dvoufazovou autentizaci, navic misto sms muzes mit aplikaci ktera ti ty tokeny na zaklade timestampu generuje. Imho by to melo byt np pokud disablujeme doufazovou autentizaci (nebo jak se to jmenuje)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: hele já nevim co je potřeba při registraci, mám gmail asi 10 let, ale když se přihlašuju z jiný IP/MAC tak musim zadat token kterej mi příde na mobil, takže sem nepochopil co si myslel... jestli jde mít účet na gmailu bez nutný provázanosti na mobil, tak v tom případě neni problém a budem sdílet jeden účet :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    :D ze na aktivaci novyho uctu ti staci jakejkoli telefon, protoze oni jenom potrebujou potvrzeni ze nejsi robot (nebo tak něco). Je to jednorazovy pouziti toho cisla a po ty aktivaci uz to cislo neni treba
    (oni tam i pisou ze klidne pouzijte i kamošův mobil, že jim jde jenom o to aby měli jistotu, že si to zakládá člověk )

    Což ale asi neřeší ten problém, že by jeden účet používalo víc lidí. Jenom jsem řikal, že ty účty nemusej bejt povinně propojený s mobilama .)

    A ono teda nejde říct si heslo a přihlašovat se z jinejch compů podle potřeby? (imho to totiž jde)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: takže si budem pučovat mobily nebo co se tim snažíš říct ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam