• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: paráda. akorát na prvním odstavci jsem se na chvíli zacyklil :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak jsem přes večer vyladil spawnery k dokonalosti :) ..teď už to půjde jen a jen vylepšovat :)

    ..zítra/dneska na to předělám Bone Swamp, takže se nejen zbavíme nespolehlivého falsebooku, ale budu to moci vyladit k dokonalosti. Nově je totiž možné nastavit spawnery, aby se aktivovali až při vyšším počtu hráčů ve stanovené vzdálenosti. Takže je možné nastavit každý dungeon tak, aby ho mohl projít hráč sólo, ale zároveň byl náročnější pro ty ve skupince. Plugin už obstarává nejen moby, ale i bloky, jako nether wart, takže i jeho bude spawnovat víc v případě nájezdu více hráčů najednou :) Nether wart se mimochodem už nebude spawnovat jednou za den ve hře, ale jednou za 15minut od poslední sklizně. Budou zde 3 místa, kde poroste wart, a v každé místnosti bude jiný level kostlivců, aby to nebylo tak jednotvárné ;)

    Teď už je skoro jen otázkou času, než se s dungeony roztrhne pytel :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Musis sehnat lidi, kteri gudou generovat obsah, pak se to nejak ridi samo, dokud to nepreleze kritickou mez, pak se musi nejak volit z useru byrokrati, kteri to budou ridit - aspon jak tomu rozumim
    GECKON
    GECKON --- ---
    MARWIN: tak expert asi přímo ne, ale například já nemám vůbec páru o tom, jak to funguje :)
    ..přes víkend pročtu manuál a bude :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    jo, ještě to má takovou fintu.. Konzole hlásí, na jaký level útočíte.. ale způsobem, že to ukaže jen při změně levelu, aby to nespamovalo konzoli :) Takže když pokosíte 3 zombiky na 3. levelu tak vám to ukáže jen u toho prvního. Navíc to neukazuje čísla, ale dám vám klíč :)

    1 level = common (standardní level vygenerovaných mobů)
    2 level = stronger
    3 level = heavy
    4 level = powerful
    5 level = violent
    6+ level = berserker

    [PvE] You are attacking on powerful mob ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    na hřbitově testujeme nový plugin GateSpawner :)
    ..momentálně tu ožívají zombíci s kostíky :)
    ..sranda je v tom, že mají různé levely, ale čím vyšší, tím také víc expů :)

    Jejich health a damage roste o polovunu za kazdy level, a exp orbs jednou tolik za každý level.

    Zombies jsou obvykle na 3. levelu a spawnují rychleji (jednou za čas jedna na 5. levelu)
    Skostící mívají level 2. a spawnují pomaleji (občas spawne i jedna na 4. levelu)

    -----

    Možná to ještě dneska stihnu nahodit i do Arachnophobia a na animal farmy :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    GECKON: na to je potreba expert?
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: pekne ty :)
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: no huste ty .. :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    není tu nějakej expert přes MediaWiki? :)

    http://www.gatecraft.cz/wiki/
    DEII
    DEII --- ---
    Ja klidne muzu .. mam to v planu - momentalne zkousim, co pujde a co ne, abych byl pripraveny, az bude prilezitost. ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    pojdte nekdy zase nekam neco natočit, vy kteří máte počítače, který to utáhnou
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    mne to ze nejsem na okraji zas tak nevadi... jenom si delam srandu

    ale na soutez o houbicky jsem zvedavy
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: me to jasne nebylo, nevim ani z ceho by mi to melo byt jasne :) a web jsem fakt cetl :))
    GECKON
    GECKON --- ---
    zatím nikdo.. hranice jsou nastavené tak, že se tam momentálně nikdo nedostane..
    Mapa je sice vygenerovaná o rozloze 8000x8000, ale hranice byly ze 4k rozšířené na 6k

    Pravděpodobně na to vypíšu nějakej challenge, kdy založení města na houbičkách bude stát pořádnej balík :)
    Rozhodně nebude za 10k, ale měla by to být výsada těch největších z největších :)

    btw: těm co si mysleli, že budou žít na kraji mapy snad muselo být jasné, že se ještě bude svět rozšiřovat, ne? ..konec konců to není to poprvé, a ani jediný svět, na kterém se už něco takového odehrálo :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    jungle biome ze satelitni fotky nepoznam, ale jsem zvedav kdo prvni osidli houbovy ostrov
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    a my co jsme chteli bydlet na okraji ted bydlime prakticky v centru...

    coz mi pripomina ze bych to mel dostavet, ted nejak neni cas :(
    GECKON
    GECKON --- ---
    tak a dynamická mapa kingdomu je vyrenderovaná :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Po dvou a půl hodině sraní je update hotov :)
    GateCraft • View topic - Aktualizace (2012-04-11)
    http://www.gatecraft.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=27
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    urcite
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam