• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    GECKON: dobre on
    GECKON
    GECKON --- ---
    uff.. tak zatím byly s těžbou spaweru problémy, ale od teď už šéfuje plugin GateSPAWNER i tohle, a zdá se to být plně funkční.
    Navíc se bloky různého typu nestackují, stackují se pouze ty, které spawnují stejné moby ;)

    Časem doplním i command, který zobrazí, jaký spawner je zrovna držen v ruce.

    btw: tahle blbina mi zabrala ze včerejška na dnešek dohromady cca 11 hodin. Začínám API bukkitu proklínat :(
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    pojdte nekdy do bone swampu ve skupine
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: krasa
    ZMTK
    ZMTK --- ---
    GECKON: bravo :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    jj, proběhla menší přepadová aktualizace serveru :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    FALCO: Teď to asi chvíli nepojede, imho kvůli aktualizaci serveru...
    FALCO
    FALCO --- ---
    bezi vam IRC ?
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: no, to by nemělo jít.. kouknu na to, co je špatně. Díx za info..
    mimochodem, nedoporučuji do cizích truhel ani nahlížet.. už tak jen tím se můžete zařadit na listinu případných podezřelých.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SKY_MAX: už to nedělej :-)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    já můžu brát lektvary z cizího lektvarstolu? tedka jsem byl u nekoho ve městě a měl tam lektvar a mohl jsem si ho vzít, respektive ukrást..
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: paráda. akorát na prvním odstavci jsem se na chvíli zacyklil :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak jsem přes večer vyladil spawnery k dokonalosti :) ..teď už to půjde jen a jen vylepšovat :)

    ..zítra/dneska na to předělám Bone Swamp, takže se nejen zbavíme nespolehlivého falsebooku, ale budu to moci vyladit k dokonalosti. Nově je totiž možné nastavit spawnery, aby se aktivovali až při vyšším počtu hráčů ve stanovené vzdálenosti. Takže je možné nastavit každý dungeon tak, aby ho mohl projít hráč sólo, ale zároveň byl náročnější pro ty ve skupince. Plugin už obstarává nejen moby, ale i bloky, jako nether wart, takže i jeho bude spawnovat víc v případě nájezdu více hráčů najednou :) Nether wart se mimochodem už nebude spawnovat jednou za den ve hře, ale jednou za 15minut od poslední sklizně. Budou zde 3 místa, kde poroste wart, a v každé místnosti bude jiný level kostlivců, aby to nebylo tak jednotvárné ;)

    Teď už je skoro jen otázkou času, než se s dungeony roztrhne pytel :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Musis sehnat lidi, kteri gudou generovat obsah, pak se to nejak ridi samo, dokud to nepreleze kritickou mez, pak se musi nejak volit z useru byrokrati, kteri to budou ridit - aspon jak tomu rozumim
    GECKON
    GECKON --- ---
    MARWIN: tak expert asi přímo ne, ale například já nemám vůbec páru o tom, jak to funguje :)
    ..přes víkend pročtu manuál a bude :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    jo, ještě to má takovou fintu.. Konzole hlásí, na jaký level útočíte.. ale způsobem, že to ukaže jen při změně levelu, aby to nespamovalo konzoli :) Takže když pokosíte 3 zombiky na 3. levelu tak vám to ukáže jen u toho prvního. Navíc to neukazuje čísla, ale dám vám klíč :)

    1 level = common (standardní level vygenerovaných mobů)
    2 level = stronger
    3 level = heavy
    4 level = powerful
    5 level = violent
    6+ level = berserker

    [PvE] You are attacking on powerful mob ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    na hřbitově testujeme nový plugin GateSpawner :)
    ..momentálně tu ožívají zombíci s kostíky :)
    ..sranda je v tom, že mají různé levely, ale čím vyšší, tím také víc expů :)

    Jejich health a damage roste o polovunu za kazdy level, a exp orbs jednou tolik za každý level.

    Zombies jsou obvykle na 3. levelu a spawnují rychleji (jednou za čas jedna na 5. levelu)
    Skostící mívají level 2. a spawnují pomaleji (občas spawne i jedna na 4. levelu)

    -----

    Možná to ještě dneska stihnu nahodit i do Arachnophobia a na animal farmy :)
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    GECKON: na to je potreba expert?
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: pekne ty :)
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: no huste ty .. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam