• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    SKY_MAX: byl jsem presvedcenej, ze tam je, ale taky to nevidim.. ani nenachazim. ale mozna jsem taky v error modu .-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    caaau
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    na stránkách neni odkaz na fórum..? jsem to jenom já a nějaký moje errory a nebo to tak skutčně je?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: ta kto se těšim, dej to nějak vedět předem.. taky mám tedka času na hraní pomálu, ale když když hráči budou vědět že se něco chystá a neřekne se jim co, tak to se určitě zúčastní )
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: jeden jednorázový event už plánuji, a skoro jsi se trefil :)
    ..jenom je to teď horší s návštěvností. A i má aktivita teď dost pokulhává, ale mám teď zas práce až nad hlavu :/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: já vim no.. jenom že nějaká velká katastrofa bybla dobrá.. něco proti čemu bychom se museli dlouho připravovat a pak by to přišlo.. asponnějaká mega zombie apokalipsa že prsotě zomboni všude.. nevim proč to všehcno vidim tak černě :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: hustý, ale opět client side, což je pro GateCraft nepoužitelné :/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    modu jsou tuny, ale tenhle je fakt něco.. to kdyby bylo na serveru.. :D

    Minecraft Tornado Mod - CRAZY WEATHER, SIRENS, FLYING BLOCKS! (HD) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=_5lzflxvPwo&feature=g-vrec
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: nj tusil jsem to :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    bohužel :/ ..už jsem to právě hledal, ale dá se to aktivovat jen nějakou globálnější permissionou. Už si sice nevzpomínám, co přesně to k tomu ještě navíc umožňovalo dělat, ale vím že to bylo něco, co by v rukou residentů mohlo nadělat pěknou paseku, takže je to off :(
    BURAN
    BURAN --- ---
    gecko, slo by do HAWK TOOL nejak pridat prava na pouzivani "/hawk page" ?
    bez toho je videt jen prvni stranka.
    ted kdyz zkusim /hawk page tak vyhodi "You do not have permission to do that!"
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dnes jsem nahodil nový plugin na sběr statistik. Sbírá to údaje snad o všem, co vás jen může napadnout. Způsob zápisu do databáze je jiný, než u předešlého pluginu, tak ještě budu muset přepsat modul, který to obstarává na webu.

    Nicméně, záznamy událostí jsou opravdu pestré, takže se na tom webu ještě trochu vyřádím. Přibudou i PvP a PvE tabulky :)

    A ještě jedna změna, teď spíš ideová :) Pokud už pojednou nové pluginy bez problému, tak po ukončení bety žádný wipe statistik nebude.. ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Po úpravě algorytmu tabulek na webu to nyní zobrazuje realnou aktuální odehranou dobu, bez nutnosti relogu ve hře ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Plugin GateCRAFT byl rozšířen, a nově nahrazuje mrtvý plugin TimePlayed, který přestal po updatu na verzi 1.2 fungovat.
    Nyní zase probíhá sběr informací o přihlášení a odhlášení hráčů, takže je opět v provozu stránka se závisláky ;)

    Zároveň došlo k vynulování záznamů.. (z důvodů, které zde nehodlám vysvětlovat)
    Při přechodu z beta verze do plného provozu očekávejte ještě jeden restart statistik (nic jiného, než statistiky se resetovat nebude).
    GECKON
    GECKON --- ---
    exkluzivně 2 dny před offic. zveřejněním máte možnost vyzkoušet nejaktuálnější texturepack ;)
    http://www.gatecraft.cz/files/public/texturepack/gatecraft_V1.2.5_beta.zip

    komplet nové GUI po vzoru webových stránek.. mnohem více přehlednější, mnohem více živější, mnohem více fancy - jen jediný zápor.. zase si bude třeba zvyknout :)

    ..jinak dále:
    - doplnění dalších skinů: mooshroom, enderman, ender dragon, blaze
    - doplnění zbytku itemů, které měly dosud základní texturu
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Ještě imunitu vůči bleskům a je z něj Roshan ((:
    GECKON
    GECKON --- ---
    Update: Dávejte si pozor na hřbitově na Gianta. Nyní nově střílí i firebally, a vůbec se s tím nepáře. Ghast je vedle něj nudař ;)

    Během následujícího dne přibude nový quest, jehož úkolem bude zabít alespoň jednoho gianta. Výši odměny ještě zvažuji, ale opravdu teď přitvrdil, a bude spawnovat jednou za 2 hodiny, takže by měla být odměna víc než lákavá. Už jen fakt, že je třeba mít tento quest vybraný (takže nelze plnit zároveň jiné questy), a občas bude třeba na Gianta dlouho vyčkávat - to dělá tento quest více komplikovaným :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: o tomto řešení vím, ale dokud to bude padat jednou, či 2x do týdne, nebudu se tím zabývat, bo zde jsou věci, které mají stále vyšší prioritu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: Vsak muzes spustit minecraft, navazujici sluzby,... a kdyz minecraft slitne, tak po par vterinach restartnout - vcetne navazujicich sluzeb. A pokud slitne treba trikrat behem peti minut, tak holt mail na podporu (tvuj mobil) - ale to uz by pak chtelo systemovejsi reseni chyby vedouci k padu.
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: no, tady pád bohužel probíhá kontinuální smyčkou errorů..
    Což je také důvod, proč dynamická mapa během takového pádu stále visí zaseklá, místo toho aby padla taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam