• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: survival je muj oblíbenej žánr ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: doufám, že se přijdeš zúčastnit :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak přece jen ambush :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Unikátní event: Undead Ambush
    ..už příští neděli ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    O víkendu bude reset mining colony..
    GECKON
    GECKON --- ---
    je to zpět :)
    měl jsem tu 2 různé configy a dělal jsem update ze staršího :)
    ..jinak se teď na webu občas objeví i další tlačítko (pod okazem na facebook). Je to odkaz na Live stream z GateCraftu, pokud zrovna Shangallar hraje a vysílá :)

    Shangallar
    http://cs.twitch.tv/shangallar
    GECKON
    GECKON --- ---
    a kuwa :D
    PETROFF
    PETROFF --- ---
    SKY_MAX: byl jsem presvedcenej, ze tam je, ale taky to nevidim.. ani nenachazim. ale mozna jsem taky v error modu .-)
    EZEE
    EZEE --- ---
    caaau
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    na stránkách neni odkaz na fórum..? jsem to jenom já a nějaký moje errory a nebo to tak skutčně je?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: ta kto se těšim, dej to nějak vedět předem.. taky mám tedka času na hraní pomálu, ale když když hráči budou vědět že se něco chystá a neřekne se jim co, tak to se určitě zúčastní )
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: jeden jednorázový event už plánuji, a skoro jsi se trefil :)
    ..jenom je to teď horší s návštěvností. A i má aktivita teď dost pokulhává, ale mám teď zas práce až nad hlavu :/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: já vim no.. jenom že nějaká velká katastrofa bybla dobrá.. něco proti čemu bychom se museli dlouho připravovat a pak by to přišlo.. asponnějaká mega zombie apokalipsa že prsotě zomboni všude.. nevim proč to všehcno vidim tak černě :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: hustý, ale opět client side, což je pro GateCraft nepoužitelné :/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    modu jsou tuny, ale tenhle je fakt něco.. to kdyby bylo na serveru.. :D

    Minecraft Tornado Mod - CRAZY WEATHER, SIRENS, FLYING BLOCKS! (HD) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=_5lzflxvPwo&feature=g-vrec
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: nj tusil jsem to :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    bohužel :/ ..už jsem to právě hledal, ale dá se to aktivovat jen nějakou globálnější permissionou. Už si sice nevzpomínám, co přesně to k tomu ještě navíc umožňovalo dělat, ale vím že to bylo něco, co by v rukou residentů mohlo nadělat pěknou paseku, takže je to off :(
    BURAN
    BURAN --- ---
    gecko, slo by do HAWK TOOL nejak pridat prava na pouzivani "/hawk page" ?
    bez toho je videt jen prvni stranka.
    ted kdyz zkusim /hawk page tak vyhodi "You do not have permission to do that!"
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dnes jsem nahodil nový plugin na sběr statistik. Sbírá to údaje snad o všem, co vás jen může napadnout. Způsob zápisu do databáze je jiný, než u předešlého pluginu, tak ještě budu muset přepsat modul, který to obstarává na webu.

    Nicméně, záznamy událostí jsou opravdu pestré, takže se na tom webu ještě trochu vyřádím. Přibudou i PvP a PvE tabulky :)

    A ještě jedna změna, teď spíš ideová :) Pokud už pojednou nové pluginy bez problému, tak po ukončení bety žádný wipe statistik nebude.. ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Po úpravě algorytmu tabulek na webu to nyní zobrazuje realnou aktuální odehranou dobu, bez nutnosti relogu ve hře ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam