• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Beta Test Ending Celebrations stál za to :)
    ..tedy plánoval jsem to zcela jinak, takže jsem si ty největší rutinní záležitosti nechal až na konec, čímž jsem se pěkně vypekl protože se pak zesralo vše co mohlo, ale na to, jaká to byla improvizace to podle mě mělo úspěch :))

    - nejdřív ohňostroj, který jsem nakonec musel odpalovat sám :/
    -> do budoucna bych ho rád rozchodil i do měst pro výjimečné oslavy, třeba i pro narozeniny :)
    - potom XP hunt na Ghasty útočící na Prime City (+ bonusový Giant)
    -> z XP huntu bude i video :)
    - potom hledání pokladů v Prime City :)
    - a nakonec i menší PvP v MushRage :)

    A teď k novinkám:

    - města
    -> 13 parcel na osobu místo 12ti
    -> 50 bonusových parcel místo 30ti
    -> cena založení města je nyní 25.000

    - národy
    -> už je možné založit národ za 500.000 - stále váhám, jestli to není málo :)
    -> zakládající město se stáva capitalem
    -> vůdce (král) má možnost udělovat tituly
    -> pro help si dejte /nation ?

    - clay lake
    -> v nižších vrstvách se generuje i sandstone
    -> na žádost města Oasis - faktem je, že v pouštích se sandstone nachází běžně

    - kosmetické úpravy
    -> blaze bridges: při kliknití na glowstone se objeví effekt: potion break
    -> dynmap: přehlednější popup okno při kliknutí na město
    -> dynmap: nová vrstva s cestami "Paths" pro Kingdom a Mining Colony
    -> odebrání měst: Osgiliath a pak i Temerie
    -> už opět funguje command /plot

    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: tywoe.. to abych doplnil další dynamické spawnery pro víc jak 4 lidi :D
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    SKY_MAX: Takze bez endless bow ani ranu, co?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    LET_ME_BE: tak bude to hrozna sranda a jeste dostanes za quest 10k
    Miliony creepru a vsichni hraci tisnici se na vrcholku artefactu, survival jak ma bejt :D ;)
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    SKY_MAX: LOL a co bude cilem :-)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: Hustej nápad, přijdu ,)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Jinak HEJ LIDI v nedeli (15.7.) pojdme vsichny na creeper apocalipse, ve 21:00 sraz na spawnu, ofiku pozvanku jsem nestihl uploadnout
    Natocim z toho video - predstavte si treba 10 hracu, to tam bude milion creepru. To bude hrozna sranda.


    GECKON: hej tak jo, dik
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: Hele, to kilo ti tam připíšu, protože ty updaty jsem tam nahodil už včera :)

    Alespoň to nebude vypadat tak prázdně :))
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Vedet to vcera, tak den pockam a tu stovku poslu na kouzla :D

    Jinak bohuzel jsem out of town, takze si vystrelte rachejtli aj za me
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dneska už opravdu končí beta, a jak se dalo očekávat, přináší to nové změny :)

    zde jsou odkazy na informace, co by vás měly zajímat:
    -> news: A jdeme do plnejch! - članek o novinkách

    Jinak asi 7 měsíců zpátky se tu řešilo, jak dotovat server.. Každý tehdy zcela zásadně odmítl nějaké platby za výhody do hry, že by se na server radši vysral, a že bude lepší dotovat server dobrovolně.
    Já se toho tehdy chytl, ale ve výsledku to mě znamená, že (i přes občasné dotace) stále většinu provozu tahám z vlastní kapsy, a strávený čas (který přináší opravu více práce než zábavy) se mi opravdu odráží jen v dobrém pocitu - a to už mi opravdu za dané situace přestává stačit.

    Rozhodl jsem se tedy pro trochu netradiční přístup k dotacím, tak aby zůstaly všem stále zachované rovné podmínky, a to způsobem, že budoucí updaty budu v podstatě prodávat. V některých případech z toho budu moc odměnit i některé další zájemce, co na serveru odvádí svou práci. Zatím se toho každý, komu jsem to nabídl dobrovolně zřekl, což mě těší, protože mi to snad alespoň trochu zaplácne mé výdaje :)

    V rámci těchto balíčku proběhl další update webu, jak záhlaví, kde je možné zobrazit prodávané balíčky, tak v samotném menu. Zde jsou odkazy na podstatné informace:
    -> Vyber další update
    -> Dotace serveru

    Doufám, že se to chytne.. Nerad bych ze zoufalosti zkurvil server prodejem diamantů pomocí SMS :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    DEII, SHARINGAN: add na téma nahrávání, jak jsem si teďka pořídíl "ťutíka" (ano přezdívám tak novýmu compu, protože je neskutečně dokonalej, msi ge60), tak jsem znovu otestoval screecap minecraftu a z camstasie leze video, který prostě neni tak plynulý.. i když si člověk nastavý obří FPS. Zatím co z frapsu leze to video uplne nádherně plynuloučký, zabírá sice půlku disku, ale co se plynulosti týče (u obrazu záleží na nastavení) tak fraps je lepší..

    takže když to jde, tak na MC nahrávání fraps..
    jen tak btw
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: Tak konečně relax :-)
    DEII
    DEII --- ---
    Heh, naprosto chapu :))) hlavne, ze to stalo za to. Bylo nas asi 10. Fotky jsou nize.
    GECKON
    GECKON --- ---
    zdár lidi..

    ..moc se omlouvám, ale v neděli jsem si vyjel na inlinech k vodě, kde jsem zjistil, že dělá na jedné chatě kámoš rychtu, takže jsem se tam zasekl, a k večeru, když už jsem se chystal domů mě odřízla bouřka. Snažil jsem se připojit na net alespoň včera z notebooku přes wifi, ale tam kde jsem byl to prostě nebylo možné :/

    Ale vzhledem k tomu, že se z toho vyklubala docela krutopřísná kalba a obžérství, tak už jsem tam rovnou zůstal :) ..první řidič vystřízlivěl až dnes :D

    Nicméně jsem živý a zdravý, a ohňostroj přesouvám na tuto neděli, tedy o 7 dní.

    Kolik lidí vůbec dorazilo bylo?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    když to vidim, tak asi už fakt o tom přestanu mluvit a pošlu další donation na server
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    no tak snad je v pohodě, možná ho jen zahltila práce... počkáme do zejtra, teď už je docela pozdě tak ho nechci rušit a zejtra mu kdyžtak písnu...
    SUMI
    SUMI --- ---
    no včera měl být ten event na který se těšil, ještě mi o něm psal a nikde jsem ho nezahlídnul :(
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    on je nějak dlouho nezvěstnej či co ? můžu mu napsat sms kdyžtak...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI: nestraš... dneska byl na steamu online...
    SUMI
    SUMI --- ---
    SHARINGAN: bojim se o leguána..:( jestli se mu něco nestalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam