• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    DEII
    DEII --- ---
    A to dokonce dvojnasobne ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: aaaa, gatecraft plni vsechny me minecraft sny a touhy!! YES!
    GECKON
    GECKON --- ---
    potěšilo by mě, kdyby se tu našli 4 nadšenci, co by nahodili skiny z Left 4 dead na screenshot do záhlaví webu :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Na GateCraftu mame "Left4dead" svět :D

    Je zobrazen na dynamické mapě, a jmenuje se Metropolis of running death.

    Je to vygenerované jedno velké město, plné zombíků. Sice dávají hodně solidní expy, ale jsou zatraceně nebezpeční. Ve dne nehoří, umí se proti své oběti rozběhnout a někteří z nich dokonce poisnují, což se ve větším počtu zombíků stává často osudným :) Navíc jsou zombáci na 5. levelu, takže mají hodně tuhý kořínek.

    Samotné město není jen město, ale když jsme to dnes asi hodinu procházeli s hráčem Redtime, narazili jsme i na kanalizace a v kopcích mineshafy (odlišné od těch, co generuje originál generátor). Na kopcích jsou vysílače, na vodách plošiny.. Je opravdu hodně co objevovat, a když se zaměříte na zombie, dá se na nich slušně vyexpit :)

    Nejděsivější je jsou asi zvuky, jak pořád někde vylamují dveře :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    nekdo v rogue village kdo by se chtel odtamtud se mnou dostat?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Mám už popito, takže přepnu na samožérský režim :)

    TuneIt, tedy autor 2 tracků v aktuálním intro videu našeho serveru je z toho videa absolutně unešen, dokonce ho sám nasdílel přinejmenším na své FB page :))

    Sám tvrdí, že minecraftu před nedávnem propadl (vlastně důvod proč udělal první track crafting), a já jen doufám, že se přijde přinejmenším kouknout a pokořit Rogue Lands. Bylo by mi ctí ho provést po kingdomu a přilehlých světech :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BURAN: ne to nejsem ja. Jinak ja mluvil o questech obecne
    GECKON
    GECKON --- ---
    btw: Zdá se, že systém dotací update packů je krok správným směrem :)

    Nechci předbíhat, ale z toho, co se ke mě dostalo zatím vše nasvědčuje tomu, že jako první z dalších navrhovaných updatů bude Economy pack :)

    Když bude čas, pravděpodobně přihodím i plugin pro lepší využití kompasu tak, že bude navádět k místu daného obchodu podle ID, ale zatím nechci předbíhat, bo plugin GateZones je už tak docela velké sousto :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: no, dle jeho statistik to asi statisíce nebudou :D

    Creeper : 406 :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKY_MAX: tak to ses ty co narejzoval statisice na creeperech! :-O
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    MALY_BOBIK: jak rikal g3ckon - qeusty.. Ja v kingdomu za celou dobu co tam jsem nikdy nic neprodal a vsech asi 180k nebo kolik mi proslo rukama, jsem si vydelal questama..
    (jo dobre mam kramek market placu, ale to mi hodilo tak 2-3k )

    Questama to jde skvele ,) a speaking of tak prijd v nedeli na hromadnou creeper apocalipsu )
    SUMI
    SUMI --- ---
    COUDAK: potřebuješ 1000 ingame peněz, který si tam vyděláš těžením a je tam pár questů, pak si za tu 1000 koupíš cestu bránou a stane se z tebe obyvatel kingdomu..:)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    SUMI: aaach .-D ja to cetl jenom zbezne protoze se balime a jedem k tchyni .. tak to pak nastuduju po nedeli po dovoleny
    SUMI
    SUMI --- ---
    COUDAK: ingame prachy ne real
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    hele co jsem cetl tak udelat ze sebe neco jinyho nez rogue a udelat ze sebe trvaleho osadnika stoji prachy ze ? ... btw kolik ? rad bych to zvladnul bez penez .. jiz delsi dobu hledam server kde bych se usadil a tenhle vypada dobre .)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: mno obe mesta kde sem hral sou spis nak mrtva :( tak sem si chtel udelat sve male podzemni. hold budu muset prodat hodne kramu :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: dá se vydělávat i questy.. Ale 10k bylo fakt málo.
    Města by teď měly zakládat spíš početnější skupiny lidí.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: sakra a ja si chtel udelat sve male mesto v podzemi, ted toho budu muset prodat teda desne strasne abych ho udelal :(
    GECKON
    GECKON --- ---
    Vout plíz.. ;)
    Hlasovat pro "GateCraft: server for HardCore miners!"
    http://czech-craft.eu/vote.php?id=74
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam